10-100k zpětných odkazů

Copak to mě validátor chce? Nevíte co jsou to ty indexované stránky a zpětné odkazy?

Pokud toho o tvrobě webu a SEO optimalizaci moc nevíte, použijte prosím toto fórum.

10-100k zpětných odkazů

Příspěvekod Uživatel » 13 črc 2013 17:45

Zdravím,
zajímalo by mě kde berou webové stránky velké množství zpětných odkazů ?
Jedná se například o stránky které mají otřesný design a zaměřují se na hloupost.
Avšak mají 10-100k zpětných odkazů, zápisem do PR článků by mu to trvalo měsíce, výměna zpětných odkazů to taktéž nebude (zpětné odkazy které mu vedou externě je cca 8), koupě zpětných odkazů to taktéž nebude přeci jen ceny jsou 3-8/1 zpětný odkaz, musel by platit statisíce a tak bych se chtěl zeptat kde tyto webové stránky berou takové množství zpětných odkazů, předem děkuji za rady.
Uživatel

Re: 10-100k zpětných odkazů

Příspěvekod Návštěvník » 15 črc 2013 19:06

Zrejme odkazy z rotujicich paticek - black SEO.
Návštěvník

Příspěvekod Uživatel » 29 črc 2013 21:42

Zdravím, děkuji za vaši reakci.
Chtěl bych se zeptat co jsou ty rotující patičky osobně si pod tím nemohu nic představit.
Uživatel

Příspěvekod Carl114 » 26 pro 2013 02:55

Ani se o to nezajímejte, takové stránky nemají dlouhou životnost. A taky záleží na kvalitě. 50 tisíc odkazů je úplně k ničemu, pokud půjde o naprostý balast. Mnohem lepší je třeba 40 odkazů z dobrých stránek na všemožné podstránky vašich stránek. Snažte se o opravdové odkazy, o pomoc lidem, aby to nepůsobilo jako otravná a vlezlá reklama.

Pokud docílíte dobrých stránek, které lidem pomáhají, budou odkazovat sami. Případně to budete mít mnohem snadnější s propagací (lidé nebudou tolik odmítat).
Pisálek, milovník pohybu a sportu, ale zde hlavně někdo, kdo by vám měl pomáhat :).
A také tu uzavírám stará témata a mažu hlouposti... To jen pro úplnost.
Carl114
Site Admin

Příspěvekod reklamniagent » 05 úno 2015 08:52

Jedá se většinou o linkfarmy nebo weby s výměnou reklamou , kterou si uživatelé koupí a pak ji umisťují na svých webech. Jde o reklamní affiliate, tedy neustále shánění nových webů pro reklamu. Nic pro regulérní weby a postivou práci. Více info? Napište mi..

Naposledy oživil Anonymous v 05 úno 2015 08:52
Jsem internetový reklamní agent, specializuju se na SEO služby a provádím jen poctivé SEO. Vyrábím WWW stránky pod WP a spravuji produktovou reklamu. Chcete být vidět?Internetový marketing. Poradenství
reklamniagent

Zpět na Pro začátečníky

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek