2 domény - 1 web

Jak optimalizovat, a získávat dobré pozice ve vyhledávačích.

Příspěvekod sputnick » 02 lis 2009 21:45

zdravím,

mám web na adrese treba www.neco.cz a koupil jsem si dalsi adresu, rekneme www.neco2.cz a tam mam jenom .htaccess, ktery presmeruje na www.neco.cz

tudiz se ptam, zda druha domena znamena pro SEO neco dobreho, nebo vubec nic? jde o to, ze v te druhe domene mam dva podstatna klicova slova.. tak jestli budou mit nejakou hodnotu ve vyhledavani, nebo ne?
sputnick

Příspěvekod machalam » 02 lis 2009 22:27

myslim, ze by ti to malo posilnit Ranking... mozes vytvarat odkazy na obe domena a ranking sa ti bude scitat... ak mas nazov domeny vhodne zvoleny, urcite to ma prinos uz samo o sebe z pohladu zapamatovatelnosti u zakaznikov...
machalam

Příspěvekod sputnick » 02 lis 2009 22:32

to ano.. me slo o to, ze pozice ve vyhledavacich se hodnoti mnoha faktorama, s tim, ze robot najde domenu a prohleda jeji obsah... a kdyz robot najde moji druhou domenu - prohledava obsah toho hostingu kde je (tim padem jenom jeden soubor .htaccess), nebo obsah webu, na ktery se presmerovava?
sputnick

Příspěvekod tom » 02 lis 2009 23:46

Jak je to s hodnocením dvou domén, v tom nemám úplně jasno, ale robot rozhodně .htaccess nevidí. Vidí výsledky toho, jak htaccess zafunguje, tj. to, co člověk.
tom

Příspěvekod merits » 21 led 2012 12:54

Myslím, že pro hodnocení vyhledávači má takovéto řešení pramalý význam. Pokud myslíte, že budete do katalogů registrovat obě domény, tak jestli se jedná o firmu, tak stejně v tom nejdůležitějším vyhledávači pro náš trh, tj. seznamu, nic takového nezaregistrujete. Stejně tak ve spoustě dalších.

Mám ale trošku jinou zkušenost. Pokud na jedné doméně provozujete web, který zaregistrujete do katalogů a necháte web nějakou dobu běžet a až po určité době provedete změnu a web přehodíte na druhou doménu, provedete přeregistraci ve všech katalozích a na původní doménu umístíte .htaccess, přechodně to zvýší ranking. Nebo alespoň vyhledávanost.

Naposledy oživil Anonymous v 21 led 2012 12:54
merits

Zpět na SEO

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek