Active 24

Problémy s hostingem, serverové aplikace, doporučení.

Příspěvekod hanzi » 11 led 2008 20:44

jaké máte zkušenosti s tímto hostingem ?
hanzi

Příspěvekod Karel Bordich » 12 led 2008 00:17

Jsou lepší, ale jsou i dáááleko horší.
Karel Bordich

Příspěvekod Karel Dytrych » 12 led 2008 15:18

Mam zkusenosti jen se zmenou DNS a prevodem domen. A to je pro me nocni mura obvykle... Hosting jako takovy z pohledu uzivatele nemohu posoudit...
Karel Dytrych

Příspěvekod spoluprace.net » 17 úno 2008 00:48

Zkušenosti mám a ne příliš dobré. Navíc nepatří k nejlevnějším. Měli jsme u nich cca 20 webů, tak vím o čem mluvím. Hlavně ty jejich neohlášený změny konfigurace PHP, nebo příšerná tech. podpora je děs.
spoluprace.net

Příspěvekod Anonymní » 17 úno 2008 14:40

Mám velice dobré zkušenosti s web4ce.cz (na vánoce jsem jim totálně odrovnal server, mojí vinou, ale na všem jsme se domluvili a vše bylo vyřešeno velice rychle), technická podpora na skvělé úrovni, ceny tak akorát, místa až až, no prostě po zkušenostech s jinými hostingy jsem konečně trefil na ten správný, alespoň pro mně :-)
Anonymní

Příspěvekod jhavrlant » 17 úno 2008 14:44

Příspěvek výše je ode mne, nějak jsem se překlik ;-)
jhavrlant

Příspěvekod Karel Dytrych » 17 úno 2008 15:27

Mohu jen vedet jak jste jim odrovnal server? narocna app.?
Karel Dytrych

Příspěvekod jhavrlant » 19 úno 2008 16:52

No... řekněme příliš mnoho dotazů do databáze v jednu chvíli. Když jsem s webem a databází před rokem a půl začínal, nevyhnul jsem se několika školáckým chybám - jednoduše dotazy do databáze nebyly to pravé ořechové. Vzhledem k tomu, že jsem neměl takovou návštěvnost, aby se tyto chyby projevily v dostupnosti, nevšímal jsem si jich a dále svůj web rozšiřoval a vylepšoval. Citelné to však najednou bylo o vánocích a den poté. Návštěvy se silně přehouply přes průměr (zhruba 5000 návštěv) a nadměrné množství dotazů do databáze mělo za následek absolutní nedostupnost a web musel být odstaven. Reagoval jsem vícéméně ihned, poté jsem navrhnul řešení (procházel jsem jeden soubor po druhém, opravil chyby a poté nahrával zpět na web). Celé toto řešení trvalo cca 1,5 hodiny, takže web byl v provozu ještě týž den. Prostě jsem si byl vědom své chyby, technická podpora to respektovala a umožnila mi dát vše do pořádku vlastně ihned. Pro jistotu jsem si ověřil, zda k přetěžování opět nedochází - dostalo se mi odpovědi, že teď jako bych ani neexistoval :-), takže nemůžu být nespokojen :-).
jhavrlant

Příspěvekod Karel Dytrych » 19 úno 2008 17:33

ano ano chapu... co jste tam mel v tech dotazech tak brutalniho? napr. ... :)
Karel Dytrych

Příspěvekod jhavrlant » 19 úno 2008 17:49

No, konkrétně raději ne, za to se stydím :-D, i když jsem tehdy přece jen začínal. No tak řekněme, že titulek článku a vůbec veškerá práce s články probíhala tak, že se projela databáze sakum pikum úplně celá, přitom bylo potřeba vytáhnout opravdu jen něco. Přitom články to nejsou zrovna krátké a navíc jich, jak už to tak bývá, přibývá. Takže čím více návštěv a článků, tím logicky větší zátěž. No a jednou to prasklo. Oprava však byla rychlá, přece jen už jsem někde jinde (doufám :-D). Tak asi tak :-)
jhavrlant

Příspěvekod Karel Dytrych » 19 úno 2008 19:32

To jako ze jste "pouzil WHERE az v PHP" pri projizdeni cyklem vsemi clanky? :-)

Nemusite se stydet, kazdy nejak zacinal...
Karel Dytrych

Příspěvekod jhavrlant » 19 úno 2008 19:44

Tak v PHP jsem jel vlastně od začátku, ale dotazy rozhodně nebyly takové jako například nyní:

$dotaz = MySQL_Query("SELECT ID,nadpis,datum FROM clanky WHERE ID<>$clanek and kategorie<>20 and kategorie<>21 and kategorie<>30 and kategorie<>31 and kategorie<>40 and kategorie<>41 ORDER BY id DESC LIMIT 5");

atd., byla to prostě hrůza, no asi víte o čem mluvím :-) a ano, "WHERE" chybělo, což je dost podstatné :-)
jhavrlant

Příspěvekod Web » 20 úno 2008 10:58

U mě shodili server na www.mujhost.cz externisti, kteří pro nás dělali nějaké subdodávky a zneužili přístup k ftpku k umístění "sms brány". No a když pak Oskar změnil kontrolu proti robotům, tak se sms brána snažila a snažila a server smažil :-) Ale nemůžu si na technickou z mujhostu, hezky jsme si společně zanadávali a bylo to :-)
Web

Příspěvekod Lester » 16 dub 2008 19:04

mladou a velice nadejnou firmou co do technicke podpory je gigaserver.cz - vsechny ceske projekty hostuji u nich.. jinak jednoznacne hostgator.com.
perlicka ze zakulisi: gigaserver koupil Seonet Multimedia - ted je teprve na co se tesit :)
Lester

Příspěvekod Bolek » 07 čer 2008 09:59

Pokud vim, tak nekoupil. Jen se zmenili z fyzicke osoby na pravnickou .-).. a je to jiz nejaka doba preci jen nebo ne?:-)
Bolek

Příspěvekod Anonymní » 11 čer 2008 15:06

<a href="http://www.xparfemy.cz/calvin-klein-m-4.html" title= "Parfémy značky Calvin Klein" Calvin
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 22 čer 2008 06:43

Sou výborný, ale taky za to musis zaplatit o to víc
Anonymní

Příspěvekod frankie » 27 čer 2008 13:28

<em>
Sou výborný, ale taky za to musis zaplatit o to víc</em>
tak jestli je vyšší cena vyvážena profesionálním přístupem, tak se o těch pár stovek žádná řeč nevede...jsou v pohodě v přístupu i k malým hostingům, které pro ně nejsou asi žádný megakšeft?(chci si zahostovat statickej web - prezentaci firmy a přemýšlim o nich...)
frankie

Příspěvekod Lester » 29 čer 2008 21:48

frankie
to je zkratka zalezitost na flame, zkusenosti mnoha ceskych klientu mluvi proti nim :) vybirejte spise podle zkusenosti lidi, ktere znate a ne tech, co se ani nezaregistruji na nahodile navstevovanem foru :)
Lester

Příspěvekod frankie » 30 čer 2008 13:52

a vy máte také tu špatnou zkušenost?
frankie

Příspěvekod Lester » 30 čer 2008 14:20

Ano, a "spatnou" je slabe slovo :)
i kdyz u Exploreru a p. Cendry (superhosting) jsem byl rozhorcen jeste vice :) - (o tom se ale po internetu nesou ruzne pribehy :))
Lester

Příspěvekod frankie » 01 črc 2008 13:30

ještě jsem žádný z příběhů o Lesterovi a hostingu neslyšel...:)
frankie

Příspěvekod jhavrlant » 01 črc 2008 15:16

To je pravda, já také ne :))

Ale mám dojem, že pan Lester nechce z marketingových důvodů cokoliv prozrazovat, pokud se nemýlím :)
jhavrlant

Příspěvekod Lester » 01 črc 2008 16:51

frankie
jhavrlant
ja myslel o Cendrovi, ne o me :)
Lester

Příspěvekod frankie » 04 črc 2008 09:20

aha:)
frankie

Příspěvekod Anonymní » 25 zář 2009 13:08

k tomu active 24 - hm, mam u nich 1 web, absolutna spokojnost s ich službami, super komunikacia a teraz aj dobre ponuky / nie, nerobim im pr reklamu, nie som od nich, je to len moj nazor/
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 27 zář 2009 15:51

Mám u nich věskeré weby a jsem spokojený. cena je větší ale servis super.
Anonymní

Příspěvekod Vaclav » 27 zář 2009 16:07

Tak to ja mam zcela opacne zkusenosti.. odpojovali mi weby a jeste to reseni s podporou ktera me posilala od certa k dablu a jeste s casovou prodlevou.... jiz nikdy vice. Nyni mam virtualni server a jsem spokojen.
Vaclav

Příspěvekod merits » 27 zář 2009 16:49

Mám dobré zkušenosti na savaně. Hlavně s podporou. Ta je jedinečná. Jsem hodně náročný a ještě k tomu sova, takže když píšou nonstop podpora, tak to musí myslet vážně. A byl jsem příjemně překvapený když jsem volal v pátek v 23:00 na podporu a zvedl mi to úplně čilý týpek a hned pomohl. U jiných hostingů, které jsem vyzkoušel nezvedali telefon už po 16:00...
merits

Příspěvekod david hynek » 27 zář 2009 18:57

mám u nich taky web, tedy již z dob kdy koupily (a teď si nemůžu vzpomenout na název toho původního hostingu...) a jsem s nimi také spokojen. A jsem u nic cca 9let (tedy ještě u toho původního) dobrá komunikace.
david hynek

Další

Zpět na Hosting

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek