Chyby ve validátoru css

O tvorbě webu HTML5, CSS3.

Příspěvekod penzion-beskyd@ seznam.cz » 23 pro 2010 19:36

Dobrý den,
můžete mě prosím někdo poradit, co znamenají těchto 5 varování v css a jak je přesně odstranit?

http://jigsaw.w3.org/css-validator/vali ... edium=all& warning=1&lang=cs
penzion-beskyd@ seznam.cz

Příspěvekod penzion-beskyd@ seznam.cz » 23 pro 2010 19:46

Ještě posílám těch 5 varováni.

URI : http://www.penzion-beskyd.cz/styl.css
41 Stejné barvy pro barvu a barvu pozadí ve dvou kontextech #overlay a #obsah a
50 Stejné barvy pro barvu a barvu pozadí ve dvou kontextech #overlay a #pata small a
92 Stejné barvy pro barvu a barvu pozadí ve dvou kontextech #overlay a menu li a:active
92 Stejné barvy pro barvu a barvu pozadí ve dvou kontextech #overlay a menu li a:visited
92 Stejné barvy pro barvu a barvu pozadí ve dvou kontextech #overlay a menu li a

Příspěvekod Anonymní » 23 pro 2010 19:59

Já nechci prudit, ale já tam žádný chyby ani varování nevidím??
http://jigsaw.w3.org/css-validator/vali ... edium=all& %20warning=1&lang=cs
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 23 pro 2010 20:07

Jinak ten člověk co Vám ten web kódoval, byl pěknej patlal!!!!Je tam toho víc, ale ten zápis pro br tag mě fakt pobavil?-)
hlavně že Vám tam napsal smysluplné komentáře, jinak ten web je celkem dost hroznej, nechci urážet, ale viděl bych to tak na rok 93
Anonymní

Příspěvekod penzion-beskyd@ seznam.cz » 23 pro 2010 20:36

Máte pravdu v tom mém odkazu to fakt není,ale když najedu na validátor css a zadám www.penzion-beskyd.cz tak se objeví.Hlavním důvodem proč se v tom vrtám je to ,že pagerank a stáří domény je furt 0 a nevím proč , tak se snažím odstranit aspoň chyby a varování.Jinak já jsem totální počítačový analfabet a kamarád co stránky dělal se tím neživí a těžce spomínal jak se to kdysi učil na škole, tak to nějak splácal,prostě PAT A MAT dělají web, to na vysvětlení k tomu roku 93.

Příspěvekod Anonymní » 27 pro 2010 16:19

cbbv vd vdcgdcbgd df eg fgfv dggdgffvfbgv nnghjmgmjnbnbnmfhvnjhv vmvb fggfbgbfgbfhezgdetgzffvbvbfbfbsgdgdvgdgdffdcfddffcvfdfdgdgdggdgdgdgdgdg
ffbbfcgbcbbdgfhhfnhfmndbffhvvbvfggfzffghvvfhfgbfgbfbtgdbfbfgbdgdtzegtetger
gfgfghvgvhgvhgvgvhhvgbvhvhuvjzvdvcfgvtbtvhfhtfhzfbftbvzvthtftgfžgfthfhftřýřřx
dgdhhfhfhhfzhfzhfzhftfthguddfgfchgffgfffvgbcfbdgdvffcn,n,mn nm,j,kjmjmjnjmmhm,j.m.mmj,jmm j,m ,jmmj.j,kmk,m,mm,m,k,,jklklljlljůlůmcvcv fvvfngfnzfbgfbgbfnfbg fgfh n hhnf
bgjbfgvbhnfvjhngvjfmgngh ghgghgnghnghbgg ghmngbumngfgfbnfgnbbbnghfgbdfdgvbgdbdvdcv cdvcfvcfcvfcvfcbfbcfvcfvdgfvc
xcxfvsvc
Anonymní

Příspěvekod penzion-beskyd@ seznam.cz » 29 pro 2010 21:48

Díky za radu,fakt mě to moc pomohlo.Zatím jsem se dozvěděl,že člověk co mi web dělal je patlal,anonym se pobavil,web je hroznéj vidí to na rok 93,pak do toho nějaký agent (anonym) z jeho vychytanou šifrou. Takže díky,teď už vím jak na to.

Příspěvekod Lord » 03 říj 2012 06:08

Řešite něco co neni potřeba rešit vaš problem je nedostatek kvalitnich zpětnych odkazu do staři domeny se dostanete az po 6 měsisich od doby kdy je robot nalezne a slabi ranky souvyseji pravě stim že nemate zpětny odkazy ok mate jich asi 7 ale to je jako byste nemnel nic
Lord

Re: Chyby ve validátoru css

Příspěvekod abraxas » 26 bře 2015 09:55

pro anonymní trotly.

vážení soudruzi "ajťáci". chováte se jako vemena a místo skutečné rady a pomoci si prodlužujete svá zakrnělá přirození zesměšňováním a bagatelizací práce druhých. jste ubožáci. hnus! je mi z vás na blití vy anonymní hovada.
abraxas

Zpět na HTML/CSS

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek