Eshop

Celkové dění na poli webdesignu a Internetu.

Příspěvekod Frost » 29 dub 2010 21:44

To ale nemyslite vazne. Mejte se hezky, pokud chcete rozebirat shop po shopu najmete si nejakeho konzultanta ani info neni zdarma.
Frost

Příspěvekod tom » 29 dub 2010 21:57

Frost: thumbs up
tom

Příspěvekod Anonymní » 30 dub 2010 07:21

a vy byste dokázal vytvořit eshop.máte nějaké svoje stránky?děkuji
Anonymní

Příspěvekod Frost » 30 dub 2010 07:38

Jo jo dokázal, já mám eshopů několik a kromě toho prvního, který mám od Redenge běží všechny na mém softwaru ale já ten software neprodávám, je mi líto.
Frost

Příspěvekod andreavitkova » 30 dub 2010 08:28

takže vy netvoříte eshopy pro někoho ale jen své vlastní?rozumim tomu dobře.a neznáte někoho kdo je na tu práci opravdu dobrý?mohl byste někoho doporučit.děkuji za odpověď
andreavitkova

Příspěvekod Frost » 30 dub 2010 08:41

Rozumíte tomu dobře a nikoho neznám, proto jsem se do toho pustil sám, můj džob je SEO a programování mě nebaví :-) a proto to nedělám
Frost

Příspěvekod Anonymní » 30 dub 2010 09:43

pokud se nemuzete rozhodnout, bezte k jednomu z lidru u nas v oblasti e-shopu a zkuste si pronajat e-shop fastcentrik.cz, po nekolika mesicich se muzete rozhodnout, zda u nich zustanete, ci ne, take muzete prejit na shopcentrik.cz a zde Vam udelaji vse na miru, kdykoliv zavolate.
Anonymní

Příspěvekod andreavitkova » 30 dub 2010 09:51

my už totiž jeden eshop máme ale právě máme problém se dostat na pozice ve vyhledávačích,proto přemyšlíme nad jiným eshopem který by měl lepší optimalizaci.ale pořád se nemůžeme rozhodnout jeslti změnit eshop nebo si vzít někoho na optimalizaci stránek ,který by tomu rozuměl.vy byste neměl zájem?děkuji
andreavitkova

Příspěvekod Anonymní » 30 dub 2010 11:02

neco o SEO
http://www.netshopper.cz/rady-a-navody/ ... rovat.aspx

pokud se chcete blize pobavit o moznostech, napiste na email sweetboi@seznam.cz
Anonymní

Příspěvekod AW » 30 dub 2010 13:15

Radil bych vykvazjznout se na všechny "eshop rychle" služby a radši si našel někoho, kdo mi za rozumný peníz ohne nějakej opensource - ZenCart kupříkladu. Výhoda je jasná - rozvoji se meze nekladou, co si vymyslíte, to jde udělat. U prefabrikovaného řešení máte ruce svázané.
AW

Příspěvekod Martin Vinš » 30 dub 2010 14:02

Paní Vítková,
aby Vám někdo fundovaný poradil, musíte sem vložit odkaz na Váš současný eshop.
Jen ještě reaguji na výše uvedené. Pokud to myslíte s Vaším obchodem alespoň trochu vážně, pořiďte si vlastní eshop. Pronajaté šablony bývají opravdu problém hlavně při jakékoliv požadované změně v budoucnu. Firma Vám neposkytne přístup na FTP a podobně. Pokud chcete změnit například grafiku, vše musíte té firmě zaplatit a prostě respektovat jejich podmínky. Vlastní eshop Vás přijde zezačátku jistě dráž, ale poznáte to v budoucnu.
Ono obecně, webové stránky a jejich optimalizace když to někdo skutečně umí, není levná záležitost. Pokud Vám někdo nabízí nový eshop za 5 000 a k tomu "SEO" za 1900,- vyhodíte peníze oknem. A když už jsem se tak rozepsal, nemůžu si odpustit své portfolio http://www.effectix.com/cz/reference.
Martin Vinš

Příspěvekod Frost » 30 dub 2010 14:31

Já bych snad přidal ještě jednu radu, obvykle si to tady jen tak pro zajímavost pročítám a nemíchám se do toho. Ale jednu radu na závěr, dobrých programátorů je málo, těch co rozumí i byznysu ještě míň a jsou
velmi přetíženi. Určitě si neshání práci takhle na fórech. Práce chodí za nimi a klienti musí docela čekat.
Frost

Příspěvekod andreavitkova » 03 kvě 2010 18:49

děkuju všem za odpovědi.:-)
andreavitkova

Příspěvekod FrantisekKocourek1 » 05 říj 2010 20:24

Osobně doporučuji eshop od:
www.eshop-kvalitne.cz

Sice tam mají pořizovací cenu 12.000,- , ale pak už se nikdy nic neplatí a eshopy vypadají docela hezky.
FrantisekKocourek1

Příspěvekod hawkey » 05 říj 2010 22:10

No já nevím... projel jsem si první tři reference, kde to je nasazeno a SEO optimalizace prakticky nulová. Když už je to fórum o SEO tak by to mohlo mít aspoň unikátní titulky nebo coolURL
hawkey

Příspěvekod Anonymní » 05 říj 2010 22:24

no pánové (a dámy), jako obchoďák co eshopy prodává jsem se docela pobavil.. reklamu si dělat nebudu, ať si to každý sám vyzkouší (a zaplatí..) jestli je lepší eshop od profíků, anebo snaha ušetřit.. :-))
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 06 říj 2010 20:49

hih, už jen chybí "bába ze seznamu", která Vám ty Vaše cool seo prasárny zbanuje a budete žadonit, aby jste se zobrazily ve vyhledávání. A že je to tak pro tu "bábu" jednoduché :-D Je až s podivem, kolik seo odborníků využívá sklik, adwords, sponzorované odkazy, bannery atd :) Ve světě již několik set let funguje reklama, jen kluci z česka přemýšlejí.. Pánové mějte se.. Speciálně pane Davide Slavíku.
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 26 úno 2011 21:46

Jednoduchý Quick Cart na www.zelenina-online.cz a je zdarma.
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 24 říj 2011 15:25

Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 27 pro 2011 13:31

Anonymní

Re: Eshop

Příspěvekod alfonz » 12 říj 2017 09:54

Tak abych řekl pravdu, tak mě přijde nejlepší shoptet, eshop rychle taky není špatný, akorát nemá tolik možností, je to sice levnější varianta, ale pokud jde o seriozní e-shop, tak určitě shoptet. To je jedno z důležitých informací co se týká e-shopu, dále je potřeba ještě umět ho rozjet, viz. https://www.mediaunit.cz/jak-optimalizovat-eshop/ a ještě tady: https://www.mediaunit.cz/jak-na-seo-eshopu-zkontrolujte-klicove-body/ :)
alfonz

Předchozí

Zpět na Webdesign a Internet

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek