Eshop

Celkové dění na poli webdesignu a Internetu.

Příspěvekod andreavitkova » 26 dub 2010 10:22

Dobrý den, zajímalo by mě jaký máte názor na http://www.eshop-rychle.cz . Jestli je to firma u které byste si pronajali eshop.Díky moc za odpovědi s pozdravem Andrea
andreavitkova

Příspěvekod Anonymní » 26 dub 2010 14:35

Trochu mi to připomíná quick.cart, který je zdarma, jen s vylepšeným designem a doplňky. Ale možná se pletu :-)
Anonymní

Příspěvekod David Slavík » 27 dub 2010 08:30

Pronajímat Eshop je hloupost...
Doporučuji spíš eshop zaplatit jednou a používat ho navždy. Stejně Vám dají minimální dobu po kterou musíte Eshop platit takže se ve finále za 2 roky dostanete k ceně normálního Eshopu. Pokud chcete více poradit nebo i Eshop udělat celý tak na adrese www.blcnet.cz najdete kontakt na mě a můžete mi zavolat... Nabízíme i konzultace díky nimž Vás nikdo nenatáhne :)
David Slavík

Příspěvekod Roman Thum » 27 dub 2010 09:27

Zdravím Vás,

Mrkněte i sem a spočítejte si kalkulaci shopu.
http://hypermedia.cz/konfigurator
Roman Thum

Příspěvekod David Slavík » 27 dub 2010 10:12

Spočítal jsem si, že to co fakturuji zákazníků za 40 000,- u vás stojí skoro 100 000,- a ještě bych platil 1500,- měsíčně a zajímalo by mě za co. Už chápu proč v jednom kuse nevíme co dřív...
David Slavík

Příspěvekod pefab » 27 dub 2010 12:30

ono je taky otázkou, CO chcete prodávat a kolik toho bude - pokud máte v plánu prodávat něco, co nikdo jiný nenabízí (nějaké velmi "exotické" produkty), tak mohou být náklady mnohem nižší, než pokud budete prodávat auta, mobilní telefony či jiné věci, které prodává kdekdo a tudíž je nutná mnohem jiná optimalizace pro vyhledávače.. :-)
pefab

Příspěvekod hawkey » 27 dub 2010 12:31

To jsou docela drsný ceny na hypermedia. Taky děláme to samý za polovinu.
hawkey

Příspěvekod David Slavík » 27 dub 2010 12:57

hawkey
Nj ale stejně jako já tak určitě ani Vy nemáte obchoďáka, kterej je tak strašně moc zaneprázdněnej prodejem eshopu za kilo, že má čas lézt do diskuzí a vnucovat se.

Obdobmě mým zákazníkům chodí z podobných firem emaily kde jim nabízí nový eshop za 3x víc peněz než stál ten jejich a ještě umí jen půlku. Když vidim chování naší konkurence tak bych zvracel...
David Slavík

Příspěvekod hawkey » 27 dub 2010 13:47

pravda. Asi si budeme muset opatřit obchoďáka :)
hawkey

Příspěvekod andreavitkova » 27 dub 2010 20:31

Dobrý den,děkuji všem za odpovědi
andreavitkova

Příspěvekod andreavitkova » 27 dub 2010 20:35

ještě by mě zajímalo jestli se daji dobře optimalizovat stránky k takovému eshopu jako eshop-rychle.cz např. pokud bychom prodávali hračky,dětské zboží apod.nebo je vybrat jiný eshop.děkuji za odpověď Andrea
andreavitkova

Příspěvekod David Slavík » 28 dub 2010 07:10

Pokud je Eshop správně navržený a jeho byznys logika je korektní tak SEO už moc řešit nemusíte. Vy pak jako admin pomůžete jen tím, že do textu dáte více podnadpisů, tučných slov a tak dále...

Někdo tu výše zmiňoval "QuikCart" to je šablona pro Eshop, kterou si můžete zdarma stáhnout a pokud si jí zvládnete rozchodit tak máte eshop jen za cenu ročního webhostingu. Ovšem zdarma je jen několik základních šablon a pak se Vám může stát, že Váš obchod bude vypadat stejně jako x dalších.

Samozřejmě QuikCart neni jediný Eshop zdarma. Možností je více ale ten ale ten výše zmíněný je asi nejjednodužší na instalaci a správu. Dokonce už existuje i česká lokalizace... Na QuikCartu mi běží jeden Eshop s pozicemi ve vyhledávačích jsme velmi spokojení. Šablonu ani nebylo třeba nijak masivně ohýbat a SEO je tam vyřešeno dobře.
David Slavík

Příspěvekod Anonymní » 28 dub 2010 11:08

Vyberte si raci www.iminshop.com ;)
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 28 dub 2010 11:29

Dobrý den, mrkněte také na stránky http://waserware.cz
Anonymní

Příspěvekod hawkey » 28 dub 2010 13:40

Už jsem se bál, že se sem nenahrnou supi a nezačnou nabízet své zaručeně nejlepší služby :)
hawkey

Příspěvekod tom » 28 dub 2010 14:14

hawkey
Ještě tady chybí spokojení zákazníci. "Už léta používám tenhle shop a fakt nemá chybu".
tom

Příspěvekod David Slavík » 28 dub 2010 14:16

Nee už tu chybí jen bába ze Seznamu se slovy "SEO neřešte, dejte mi 12 tyček a já to zařídím" :)
David Slavík

Příspěvekod andreavitkova » 28 dub 2010 19:57

Děkujeme za nabídky a odpovědi.přemýšlíme o Europemc.má někdo zkušenosti?děkuji
andreavitkova

Příspěvekod Frost » 29 dub 2010 05:02

Pokud to myslíte s eshopem vážně, nenechte se blbnout a nechte si naprogramovat svůj. Jinak to nemá smysl, tady se vám každý snaží prodat něco co je zadarmo a samozřejmě co je zadarmo je nanic. Jedinný problém je mít někoho kdo se v tom vyzná natolik aby zkontroloval, že vám někdo nepodstrčí upravený opensource jak je v čechách zvykem. Já jsem došel až tak daleko, že jsem si ten shop musel napsat sám.
Frost

Příspěvekod mira66 » 29 dub 2010 06:31

Pokud budete prodávat osičky ke kardanové hřídeli motorů Briggs & Stratton, tak vám bude stačit pronajatý eshop nebo eshop zdarma. Pokud budete chtít prodávat rybářské potřeby, zahradnické potřeby nebo zapalovací svíčky, tak bych doporučoval profesionální firmu. My děláme eshopy s optimalizací za cca 80.000 Kč. Odkaz neuvádím, abych si nedělal reklamu, ale pouze poradil. Výhodou u profesionální firmy je, že je na telefonu a může provést jakékoli úpravy, které reagují na potřeby trhu. Máme klienty i 5 let a zatím nic nedopláceli (pokud nechtěli nějaké fatální úpravy). Když si rozpočítáte uvedenou cenu na 5 let, tak to není tak zlé :o)
mira66

Příspěvekod Frost » 29 dub 2010 07:36

Tak s tímhle bych nesouhlasil, obecně se dá říci, že firma se buď rozvíjí nebo padá a žádný setrvalý stav neexistuje. To samé platí o eshopech, ve chvíli kdy se rozhodnete prodávat k osičkám další věci nebo shop jakýmkoliv způsobem začít zkvalitňovat nezbyde vám než začít znovu, to vás na cca dva měsíce pohřbí, protože tyhle easy shopy jsou nereformovatelné, systém adres není dobře nastavený a těžko se na to pasuje něco nového, leda snad ručně směrovat na nové adresy. Lze to i automaticky ale myslím, že naprogramování bude dražší než to zadávat ručně adresu po adrese.
Frost

Příspěvekod mira66 » 29 dub 2010 07:58

K tomu bych se asi přeci jenom přidal přidal. Když mi v kanceláři lidi omdlévaji, že chci 80.000 Kč, tak jim odpovím, ať si koupí za milion a půl nějakou dodávku a jezdí za 15 Kč na kilometr. Pak ať si spočítají, za jak dlouho se jim to vrátí a kolik mezi tím vrazí do oprav. Měla by tu existovat přímá úměra: Investuji 100.000 a budu vydělávat 15.000 měsíčně. Neinvestuji, můžu, ale nemusím vydělat vůbec nic.
mira66

Příspěvekod andreavitkova » 29 dub 2010 11:39

děkuji všem za rady.ještě by mě ale zajímalo, jestli máte nějaké dobré zkušenosti s europeMC- shop MC.děkuji
andreavitkova

Příspěvekod andreavitkova » 29 dub 2010 14:58

a ještě redenge.cz?děkuji
andreavitkova

Příspěvekod Frost » 29 dub 2010 17:21

Od redenge mám pronajatý svůj první shop. Zásadně nedoporučuji. MC shop vypadá slušně, jsou to výborní grafici, naprogramování už je horší ale určitě je to lepší průměr.
Frost

Příspěvekod andreavitkova » 29 dub 2010 18:53

děkuji za odpověď. a co třeba shopsys?díky moc
andreavitkova

Příspěvekod Frost » 29 dub 2010 19:03

To vypadá celkem slušně.
Frost

Příspěvekod andreavitkova » 29 dub 2010 19:24

proč byste raději volil shopsys?a ne třeba shop MC?
andreavitkova

Příspěvekod Frost » 29 dub 2010 20:21

má lepší software. Pokud bych si měl vybrat nějaké unifikované řešení shopsys by byl jeden z favoritů ale individuální sofistikované řešení je samozřejmě lepší.
Frost

Příspěvekod ansysko » 29 dub 2010 21:32

a co takto prestashop?
ansysko

Další

Zpět na Webdesign a Internet

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek