Existence tohoto webu

Obecně o tomto webu, návrhy a kritika.

Existence tohoto webu

Příspěvekod Malinois » 20 pro 2011 17:07

Zdravím, zajímalo by mě, k čemu jsou takové weby jako je tento dobré. Jsou to jen nesmysly parazitující na důvěřivosti hlupáků kteří sem ten web hodí. Konrkténě tento je jen sprostá linkfarma která díky množství odkazů vyskakuje ve vyhledávači daleko před weby které člověk opravdu hledá. Právě na klíčová slova jež obsahuje a tenhle web s tím nemá společného absolutně nic. Měří co nemá, zajímá ho to co nemá také žádný vliv. Ale ano, umí docela dobře to že strpčuje život lidem tvořícím web jež mají zdravý rozum.

Můžete si na web rovnou napsat: Sice Vám nepomůžeme s ničím, ale na oplátku vy pomůžete nám.
Malinois

Re: Existence tohoto webu

Příspěvekod lord » 20 pro 2011 18:46

Dobry den
ja tedy musim řic že mně se nic stoho co pišete neděje
jestli se nemilym test de vypnout a uz se nezobrazuje nikomu
a řekl bych to takle pokud je to tak jak pišete tak ten web co mate nestoji zanic jestli ho preskoci obicejna seo analiza na kterou nevedou ani zětne odkazy
sem sice laik samouk ale takle to vidim ja
lord

Příspěvekod Malinois » 21 pro 2011 09:19

Zdravím, já nejsem laik. Někdy si říkám bohužel protože je nutné neustále klientům vysvětlovat jakou škodu tento web může napáchat.

A že můj web nestojí za nic? Já si zde žádný svůj web nehodnotil, protože moc dobře znám důsledky. Že na tu analýzu nevedou zpětné odkazy? Ale kdeže, veškeré výsledky se indexují. Kdejaký trouba si dá na web ikonku jakože je seo ready. To jsou zpětné odkazy jako víno. Autoři samozřejmě nechtějí zakázat indexaci tak pěkného obsahu.

Celé je to jen o tom oklamat důvěřivé lidi aby se jim pak dali vnutit ty pravé služby. K čemu si myslíte že jsou na webu odkazy Kvalitní web a Školení...

Autoři webu možná umějí chodit v SEO, ale tento servis využívají jen k získávání zakázek. Což je samozřejmě v pořádku. Ale ty důsledky pro uživatele...
Malinois

Příspěvekod jan68 » 26 pro 2011 10:35

Tady asi někdo nemá co na práci. Že vás to tak trápí. Není to vůbec žádný podfuk na lidi. Prostě biznys. Můžete si také udělat svoji ikonu a dávat ji na weby vých zákazníků. Tady nikdo nikomu nic nevnucuje.
jan68

Příspěvekod jhavrlant » 06 bře 2012 13:20

@Malinois: Mně by zajímalo, jakou škodu utrpí uživatel tím, že si nechá zběžně prověřit svůj kód zdarma a zjistit tak základní nedostatky, které si pak opraví? Kdo říká že si na svůj web musíte umístit ikonku SEO servisu?

Řekněte tedy konkrétně jaké negativní důsledky plynou z toho, že si například nechám prověřit zdrojový kód nebo sílu webu?

Naposledy oživil Anonymous v 06 bře 2012 13:20
jhavrlant

Zpět na O Seo Servisu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek