Freehosting a doména druhého řádu.

Problémy s hostingem, serverové aplikace, doporučení.

Příspěvekod Anonymní » 12 zář 2009 00:46

Prosím o odbornou pomoc s problémem. Mám na freehostingu web pod doménou např. mujweb.freehosting.cz, ale mám zaregistrovanou doménu mujweb.cz. Chtěl bych pro doménu mujweb.cz vytvořit alias na mujweb.freehosting.cz...Jeden takový web mám na webnode.cz, a tam dle instrukcí stačilo na zadat v dns záznamech mé domény druhého řádu mujweb.cz v cname www cname mujweb.webnode.cz a files cname mujweb.webnode.cz a hotovo. Chová se to tak jak chci a toje tak, že když zadám mujweb.webnode.cz přesměruje se na doménu mujweb.cz a když napíšu mujweb.cz tak je to stále mujweb.cz...,,,a teď k tomu např. freehosting.cz,,na doméně např. mujweb.cz jsem již změnil v DNS CNAME stejně jak jsem popisoval u toho webnode, ale jaksi tuším, že se ještě něco bude muset udělat u toho mujweb.freehosting.cz (zřejmě v .htaccess) ..díky jestli se najde někdo, kdo můj dotaz rozluští a bude mít nějaké řešení...
Anonymní

Příspěvekod survik1 » 01 říj 2009 19:46

To musí podporovat onen server freehosting.cz, který ti následně sdělí DNS. Pokud to daný server nepodporuje, máš smůlu. Musí se totiž provádět úpravy v konfiguračních souborech.
survik1

Příspěvekod Homer » 01 říj 2009 20:17

Obrať se na admina freehostingu.
Např. na IC mi v minulosti vlastní doména fungovala bez problémů.
Homer

Příspěvekod Anonymní » 01 říj 2009 22:02

Už je vše vyřešeno stačilo u domény změnit pouze všechni A záznamy na IP adresu toho freehostingu...
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 01 říj 2009 22:09

....všechny... jinak ten freehosting je www.bluefile.cz je skvělej..
Anonymní

Příspěvekod own3r » 30 říj 2009 21:16

doporučuji

www.endora.cz

prostor 2GB
počet domén neomezeně
Domény 3. řádu ANO
PHP ANO
MySQL neomezeně
FTP přístup neomezeně
Tvořič stránek ANO
Instantní aplikace ANO
Správce souborů ANO
Statistiky - awstats ANO
Podpora .htaccess ANO
Zaheslování složky ANO
Registrace domény NE
Zálohy dat NE
Multijazyčná administrace ANO
Přístup k logům ANO
Subdomény ANO
Plánovač (cron) ANO
Počítadlo přístupů ANO
own3r

Příspěvekod tom » 30 říj 2009 21:38

owner: No to je zázrak. Obzvlášť to Registrace domény NE.
Co přesně je na tom tak extra, že to stojí za doporučení? Stojí to 500Kč/ rok?
tom

Příspěvekod own3r » 03 lis 2009 21:22

Je to zdarma - Freehosting

Doménu si musíš zaregistrovat u registrátora
own3r

Příspěvekod tom » 03 lis 2009 22:15

= doménu zaplatit

A v průběhu registrace se dozvím, že mi tam nacpou reklamu. Kdyby to bylo zmíněno dřív, bylo by to korektní, tohle je .. jak to nazvat.. nakopat jim někam hluboko. Myslím že se o nich na pár diskusích zmíním.
tom

Příspěvekod Ijáček » 03 lis 2009 23:36

Ahojky, když jsem sem takhle náhodou zabrousila a čtu Vaši diskuzi, nedávno jsem dělala takový výběrový přehled freehostingů a mám tam i informaci, jestli "cpou" a nebo "necpou" reklamy. Možná to bude někoho zajímat, tak kdyžtak: http://www.ijacek.cz/hosting-zdarma-ane ... osting/631 Za nic ale neručím :) Zdarec...
Ijáček

Příspěvekod Anonymní » 07 led 2010 07:39

own3r
Diky za radu, je to supr. Ta "reklama" jsou jen mini napisy dole na strance, ani je nevidis. A servis super. Pan TOM se muze jit vysr*t.
Anonymní

Příspěvekod Tomáš Halada » 05 úno 2012 04:10

Případným zájemcům se zajímavým webem nebo neziskovým projektem můžeme nabídnout LTweb freehosting na serverech, kde běží i ostré weby typu e-shopy nebo cestovní kanceláře, tedy žádný béčkový hardware s mizernou dostupností.

Více najdete na http://www.ltweb.cz/sluzby/freehosting/
Tomáš Halada

Re: Freehosting a doména druhého řádu.

Příspěvekod CompSupport » 17 bře 2012 21:56

dobry den, s dovolenim si tedy udelame take reklamu, kdyz uz vsichni... :D

http://comp-support.co.uk

jedna se o share hosting, free hosting je omezen pouze technickymi parametry (velikost uloziste, bandwidth), jinak vse ostatni je dostupne stejne, jako u placenych tarifu. nedavame nikam reklamy. u existujicich domen staci prenastavit DNS, pripadne CNAME u vaseho registratora (prevod *.cz domen do UK neni podporovan), gTLD prevest lze. dostupnost 99.99% (mereno za poslednich 6 let), kvalitni data centrum NODE4 (nejmodernejsi v GB a tusim, ze patri mezi nejlepe vybavene data centra v Evrope...), spickova knowledge database, PHP4/5 podpora SOAP, MySQL, RAIL... spousta one-click-install aplikaci, proste...

nic mene, mame dost zasadni nedostatek: vse je v anglictine. pokud ovsem nektery z nasich klientu z CR ci SR ma problem s nastavenim, radi mu pomuzeme - mluvit se s nami da cesky ;)

Naposledy oživil Anonymous v 17 bře 2012 21:56
CompSupport

Zpět na Hosting

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek