Fulltext - nedohledatelné

Jak optimalizovat, a získávat dobré pozice ve vyhledávačích.

Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod Jarda1974 » 25 lis 2014 09:52

Zdravím,

více jak půl roku bojuji s webem http://revival-kabat.cz
Tento web byl více jak 5 let na klíčová slova revival kabat na prvním listě seznam.cz, nyní hlavní stranu nelze dohledat několik měsíců ani při zadání unikátních slovních spojení, která se na titulní straně vyskytují. Měl jsem podezření, že se na webu vyskytovalo příliš klíčových slov což může seznam dle jejich pravidel penalizovat. Provedl jsem před 2 měsíci změnu textu a požádal o přeindexaci, ale výsledek žádný. Teď mě napadlo, zda za to nemohla ikona PDF, která hlavní titulní stranu nabízela i v PDF a právě tato stránka PDF je v současné straně jediná dohledatelná na seznamu. Tzn. zda nedošlo k nějaké penalizace za duplicitu byť šlo o jen o alternativu ve formátu PDF. Seznam se mi k věci nehodlá vyjádří, důvod mi nechtějí sdělit, tedy nevím čeho se chytit. Z jejich strany je vše jak má být, na webu dle nich nemám komplikace. Odkázali mě na site: kde samozřejmě stránky dohledám...

Poradí někdo nebo napadne někoho co dál?
Jarda1974
 

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod BMWdejf » 25 lis 2014 10:43

Zdravím,
nejdříve se podívejte na to jak vás seznam vlastně idexuje [url]http://search.seznam.cz/?q=site%3Ahttp%3A%2F%2Frevival-kabat.cz+&sId=B7WEvxGrwgvSZIvSE8xq&sourceid=top&sgId=xeUM0MP0X0zf4VjfTZIX4NwokSZbTnwvkiwfYGpjTL%3D%3D&oq=site%3Ahttp%3A%2F%2Frevival-kabat.cz+&aq=-1&su=e
[/url]
Pak by to chtělo web projít stránku po stránce a nastavit všechny onpage faktory stránky, které v tuto chvíli nemáte nastaveny. Určitě ne pro každou stránku zvlášť.

Doporučuji si zaregistrovat do GA a sledovat na která klíčová slova na stránky návštěvnící chodí. Určitě také GWT není špatný nástroj. Pak následně si zaregistrujte Collabim a sledujte pozice mě se web na klíčové slovo z TITLE zobrazil na první straně ale po tom co jsem zadal trochu jiné klíčové spojení objevil se web až na páté stránce.

Pokud budete chtít nějakou podrobnější statistiku a radu neváhejte mě kontaktovat přes PM
BMWdejf
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 srp 2014 22:20

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod Jarda1974 » 26 lis 2014 13:50

Zdravím,

z toho co píšete chápu jen něco. Chápu že jsou různé nástroje, ale žádný z nich mi neřekne, proč ten propad? Navíc jak jsem uvedl, tak po zadání title stránky do vyhledávání to stránku najde ale právě v té alternativě PDF, což je samozřejmě nežádoucí. Stále si myslím, že díky těm PDF mě seznam začal penalizovat díky duplicitě.
Jarda1974
 

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod Petr 1258 » 27 lis 2014 12:07

Můj názor možná nekoresponduje s názorem českých specialistů na SEO a různých tvůrců analýz a spekulací o tom, jak nyní indexuje fulltext seznamu a jak naleznout nějaké řešení. Maximálně z vás vytáhnou nějaké peníze. Z mého pohledu fulltext Seznamu nefunguje a naleznout v jeho chování nějakou logiku je prakticky nemožné. Jedinou smysluplnou logiku bych viděl v donucení zaběhnutých firem investovat do S-kliku.
Proč jsem k tomuto závěru došel?
1) Stránky firmy, které jsem osobně dělal asi před 8 lety a na kterých minimálně 5 let neproběhla žádná aktualizace, žádná SEO optimalizace, žádné zpětné odkazy, zaznamenaly po 1.8.2014 na Seznamu raketový vzestup, který stále trvá. Návštěvnost vzrostla téměř o 200%. Možná bych mohl argumentovat tím, že jsem fakt dobrej, protože optimalizaci stránek pro dobrou nalezitelnost jsme dělali dlouho před tím než SEO vzniklo, ale tím to opravdu není. Na Google zaznamenává tento web pozvolný propad. Celkem logický.
2) Nový web firmy a několik produktových webů, které po několik let úspěšně nahrazovaly starší projekt firmy v bodě 1) zaznamenaly tvrdý propad( samozřejmě opět na Seznamu). Na Google je to pozvolný a trvalý růst.
3) Jestliže se na hledaný výraz "moderní boty" několik měsíců objevuje web moderniboty.cz na první straně a 4. pozici a jehož jediným obsahem je text: "Špatný dotaz: No database selected" nemusím to dále pitvat. Možná by vám to ale někdo "odborně vysvětlil".
4) K vašim stránkám: Na KW "revival kabát" jsem váš web na prvních stranách výsledků hledání (pro specialisty na SEO v SERPU) neobjevil. Projděte si pár webů, které jsou před vámi. Výsledek hledání je do nebe volající nesmysl. Před vámi jsou dokonce i útočné stránky ( http://www.jarosik.eu/). Použijte proboha selský rozum a hlavně nehledejte nějakou zásadní chybu na svém webu. Nic nenajdete. Žádný web sice není dokonalý ale i kdyby byl, tak vám to na Seznamu bude stejně na nic.
5) Na Google jste samozřejmě na třetí pozici první strany a tam také patří díky své kvalitě. (neporovnávám kvalitu obecně, ale v porovnání s konkurencí).
6) Po propadu některých webů se moji kolegové zoufale snažili naleznout nějaké řešení jak dostat weby na původní pozice. Musím konstatovat že jakákoliv změna byla spíše k horšímu. Rovněž po komunikaci s technickou podporou fulltextu na Seznamu byl propad vždy ještě větší.
Zní to sice nelogicky, ale propad jste si posychroval tou změnou textů a žádostí o přeindexaci před dvěma měsíci.
Takže na závěr: Vaše stránky jsou v pořádku. Kdyby nebyly, Google by je neindexoval. Chyba není ve vaší práci, ale máte prostě smůlu. Jak ta smůla bude dlouho trvat je ve hvězdách. Nabijte si peněženku a hurá na S-klik, protože vám nic jiného nezbývá. A vo to de ne?
Petr 1258
 

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod Jarda1974 » 28 lis 2014 09:02

Zdravím, děkuji za vyčerpávající článek. Osobně si ale nemyslím, že mám smůlu. Myslím, že tam něco bude a viděl bych to v té duplicitě html/PDF. Propad, který tu popisuji, resp. spíše nedohledatelnost, byl již před změnou textu stránky a před požadavkem na přeindexaci. V té době se nezobrazovaly ani ty PDF alternativy. Logiku ve fulltextu seznamu nehledám, proto si i myslím, že tento vyhledavač nezajímá zda je stránka pdf nebo generovaný html a tedy duplicity postihne. V poslední době, mi i trochu přišlo, že by v tom mohl mít někdo prsty. Protože náš web už čelil mnoha praktikám likvidace. Přišlo mi při komunikaci s podporou, že vědí v čem to je, jen nechtěli sdělit.. Vsadil bych se, že jakmile bych web s částečně odlišným textem spustil na jiné doméně, tak bude ihned na prvních listech fulltextu. Na S-klik jim kašlu, seznam ode mne nedostane ani halíř.. naštěstí čím dál více lidí zjišťuje že je tento fulltext nepoužitelný a hledá jinde.
Jarda1974
 

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod explorer » 24 pro 2014 00:13

Souhlasím s příspěvkem od Petr 1258. Poté, co proběhla poslední výrazná změna algoritů (v červenci 2014) mé stránky, které byly do té doby stále nahoře, propadly o 50 pozic. Na Googlu jsou na začátku SERP.
SEO se věnuji ve volném čase již roky. Vylepšil jsem vše co bylo možné vylepšit. Na Googlu se stránky po půl roce posunuly ještě o pár pozic nahoru. Na Seznamu klesají. Poptával jsem služby u nejvyhlášenějších, nejdražších SEO fachmanů, ale většina od toho dala hned ruce pryč s vysvětlením, že Seznam nefunguje správně a nelze s tím tedy nic dělat, resp. že mi nemohou garantovat, že se stránky vůbec pohnou nahoru. A dejte někomu desítky tisíc měsíčně za nulový výsledek!

Mám dvě vysvětlení:
1) Seznamu se nedaří najít odborníky a postrádají dostatečné technické zázemí. Nemají nad tím kontrolu. Nevědí co se v tom stroji vlastně děje a nemají ani dostatečný výpočetní výkon, resp. místo pro indexaci.

2) Udělali to záměrně, aby zvýšili obrat z SKLIKu. Pokud by však tato varianta byla pravdivá, potom si pod sebou podřezávají větev. Postrádá to totiž logiku v dlouhodobém horizontu. Fulltext Seznamu by brzy přestaly používat i ty největší lamy, které nikdy nevyzkoušely Google a ze Seznamu se stane časem obyčejný katalog.
explorer
 
Příspěvky: 3
Registrován: 14 črc 2012 03:03

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod reklamniagent » 27 pro 2014 21:59

Kdybyste měl statistiky na Google nebo někde jinde historicky dohledatelné těch pár let zpět, dalo by se zjistit, co se asi stalo... Každopádně za to může Seznam algoritmus..
Jsem internetový reklamní agent, specializuju se na SEO služby a provádím jen poctivé SEO. Vyrábím WWW stránky pod WP a spravuji produktovou reklamu. Chcete být vidět?Internetový marketing. Poradenství
reklamniagent
 
Příspěvky: 121
Registrován: 28 pro 2009 22:55
Bydliště: Česko

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod Petr 1258 » 29 pro 2014 10:47

Dovoluji si doplnit explorerovy dvě vysvětlení ještě o jedno. Sice vypadá tochu silvestrovsky laděné, ale kdo ví. Možná odborníci na fulltext ze Seznamu konečně vymysleli něco svého a originálního. Jelikož Seznam najímá armádu hodnotitelů webových stránek, mohlo by se jednat o zcela nový a unikátní pohled na funkci SeznamBota. Bohužel to unikátní řešení opět není, protože s podobným nápadem již přišel Homer Simpson v epizodě Já, robot již v roce 2004. Přeji všem hodně trpělivosti v roce 2015 a otci zakladateli nový výstižnější slogan. Seznam - najdu tam, co nehledám.
Petr 1258
 

Re: Fulltext - nedohledatelné

Příspěvekod Petr 1258 » 01 úno 2015 04:20

Jo a děkuji za příspěvek uživate reklamniagent a dovoluji si citovat z jeho stránek "Osobně se internetu věnuji již od roku 1990 a reklamou nebo propagací stránek se zabývám již 10 let. Z toho 7 let pracuji pro firmu Internet Trading." Hluboce se klaním, že mezi diskutující zavítala taková celebrita, která se internetu věnuje již od roku 1990, protože pokusy o první připojení k internetu v ČR proběhly až v roce 1991 a to na ČVUT a oficiálně byla ČR připojena v roce 1992. Ale na druhou stranu chápu, že logické vyústění této hvězdné kariéry musí logicky končit v agentuře Internet Trading. PS: Sorry, ale já to fakt napsat musel. Ten rok doporučuji opravit alespoň na 1996. Hezký nový rok.
Petr 1258
 

chanyuan

Příspěvekod chanyuan » 15 zář 2017 09:54

chanyuan2017.09.15
michael kors outlet online
michael kors handbags
canada goose jackets
canada goose black friday
cheap mlb jerseys
fitflops shoes
michael kors outlet
ray ban sunglasses
marc jacobs outlet
yeezy boost 350
canada goose outlet
air max 90
oakley sunglasses
tory burch outlet
nike air force 1
nike huarache
ralph lauren outlet
coach outlet
canada goose coats
longchamp outlet
canada goose cyber monday
ugg cyber monday
michael kors outlet
coach handbags
ray ban sunglasses
coach factory outlet
prada outlet
canada goose outlet
canada goose outlet
canada goose coats
canada goose outlet
ugg outlet
ferragamo shoes
polo ralph lauren
coach outlet online
michael kors outlet online
hermes outlet
canada goose jackets
nike shoes
swarovski crystal
air max uk
adidas wings
longchamp handbags
michael kors outlet
michael kors outlet
longchamp pas cher
hermes outlet
ray ban sunglasses
coach outlet online
michael kors outlet
cazal sunglasses
ray ban sunglasses
michael kors handbags
coach outlet online
ugg outlet
canada goose outlet
jordan shoes
nike shoes
polo outlet
giuseppe zanotti outlet
moncler jackets
oakley sunglasses
coach outlet
pandora jewelry
reebok outlet store
lebron james shoes
true religion jeans
oakley sunglasses
true religion jeans
michael kors outlet
ugg outlet
ray ban sunglasses
cleveland cavaliers jersey
ugg outlet
ugg outlet
coach outlet online
ray ban sunglasses
michael kors
ugg outlet
oakley sunglasses wholesale
michael kors outlet
mulberry handbags
mulberry outlet store
nike store
uggs outlet
ugg outlet
coach outlet
coach outlet
canada goose outlet
canada goose outlet
ugg boots
michael kors black friday
coach factory outlet
ray ban sunglasses
coach outlet
lakers jerseys
kate spade outlet
fitflops sale clearance
canada goose outlet
oakley sunglasses
nike store uk
michael kors outlet
kate spade outlet
kevin durant shoes
canada goose jackets
uggs outlet
oakley sunglasses
canada goose jackets
michael kors cyber monday
kobe bryant shoes
nfl jersey wholesale
salomon shoes
cheap ray bans
polo ralph lauren
tory burch outlet
oakley sunglasses
hermes birkin
ugg boots
longchamp bags
michael kors outlet online
air max 90
ugg boots
louboutin shoes
hermes belt
canada goose outlet
ray ban sunglasses
cheap nhl jerseys
ugg outlet
polo outlet
longchamp outlet
michael kors handbags
michael kors handbags
michael kors outlet
coach outlet
montblanc pens
mulberry bags
ralph lauren polo shirts
nba jerseys
cheap uggs
canada goose outlet
true religion outlet
canada goose outlet
ray ban sunglasses
michael kors outlet online
ugg outlet
true religion jeans
fitflops shoes
tory burch outlet
cheap snapbacks
soccer jerseys
mlb jerseys wholesale
michael kors outlet online
coach factory outlet
adidas uk
pandora charms
adidas nmd
tods outlet
bottega veneta outlet
longchamp outlet
christian louboutin outlet
prada handbags
coach outlet
kobe 9
tory burch shoes
jordan shoes
coach outlet
kate spade handbags
nike blazer pas cher
michael kors outlet
canada goose
canada goose coats
ugg boots
nike outlet store
nhl jerseys
michael kors wallets
coach factory outlet
futbol baratas
coach outlet
cheap jordans
polo ralph lauren
ugg boots
canada goose outlet
ugg boots
michael kors
coach outlet
swarovski outlet
michael kors
mont blanc pens
chrome hearts
true religion outlet
christian louboutin online
canada goose jackets
ugg boots
canada goose jackets
mcm outlet
ferragamo outlet
mulberry handbags
michael kors outlet online
ferragamo shoes
soccer jerseys
valentino outlet
polo ralph lauren
michael kors outlet
christian louboutin shoes
coach outlet online
coach factory outlet
new balance shoes
canada goose uk
canada goose outlet
air max 1
oakley sunglasses
polo ralph lauren
coach outlet canada
tory burch outlet
canada goose jackets
lacoste polo shirts
oakley sunglasses
oakley sunglasses
ugg boots
basketball shoes
uggs outlet
swarovski outlet
christian louboutin outlet
coach outlet online
air max trainers
ugg outlet
coach handbags
ugg outlet
true religion jeans
ugg outlet
cheap ugg boots
longchamp handbags
longchamp solde
ray ban sunglasses
oakley sunglasses
canada goose outlet
michael kors
ray ban sunglasses
michael kors outlet clearance
canada goose outlet
ugg outlet
nike roshe
michael kors outlet
ugg outlet
nike foamposite
ray bans
coach outlet store online
mac cosmetics
ysl outlet
canada goose outlet
canada goose outlet
nfl jerseys wholesale
coach outlet online
fitflops
christian louboutin shoes
nike air max 2015
oakley sunglasses
canada goose jackets
canada goose jackets
ferragamo outlet
chicago blackhawks jerseys
michael kors outlet
adidas trainers
air max 90
canada goose uk
ugg outlet
mulberry bags
adidas outlet store
pandora charms
asics shoes
true religion jeans
fitflops sale clearance
cheap uggs
fitflops sale
nike air max
polo outlet
coach outlet online
supra shoes
coach outlet
canada goose jackets
ferragamo shoes
ugg outlet
oakley sunglasses
coach outlet
michael kors handbags
mulberry handbags
canada goose coats
christian louboutin outlet
yeezy boost
canada goose outlet
true religion uk
herve leger outlet
longchamp pliage
cheap snapbacks
true religion jeans
birkenstock outlet
michael kors outlet
michael kors factory outlet
canada goose outlet
coach outlet
ray ban sunglasses
coach outlet online
oakley sunglasses
nike shoes
true religion outlet
fred perry polo shirts
air max 90
ralph lauren polo
canada goose coats
pandora jewelry
ferragamo outlet
swarovski crystal
swarovski crystal
true religion jeans
pandora charms sale clearance
ugg outlet
mulberry handbags
polo ralph lauren
christian louboutin outlet
pandora jewelry
christian louboutin outlet
lebron james shoes
ugg outlet
ugg boots
vans shoes
coach outlet
canada goose uk
chrome hearts outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
ugg outlet
coach outlet online
lacoste soldes
cartier outlet
burberry outlet
ugg outlet
coach outlet
ugg boots
nike trainers
nba jerseys
air jordan 4
longchamp bags
michael kors outlet online
puma outlet
ugg boots
ugg boots
coach outlet online
canada goose outlet
ralph lauren outlet
reebok trainers
polo shirts
coach factory outlet
coach factory outlet
kate spade outlet
mulberry sale
canada goose uk
oakley sunglasses
prada sunglasses
tory burch outlet
coach factory outlet
true religion jeans
polo outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
christian louboutin uk
ralph lauren pas cher
longchamp handbags
oakley sunglasses wholesale
mulberry outlet
polo ralph lauren
michael kors handbags
longchamp solde
coach outlet online
ray ban sunglasses
canada goose jackets
nfl jersey wholesale
converse shoes
nike factory outlet
kate spade outlet
true religion jeans
nike roshe run
burberry outlet
tory burch outlet
burberry outlet
cheap jerseys
canada goose outlet
swarovski crystal
burberry outlet
ralph lauren polo
kobe shoes
oakley sunglasses
polo outlet
coach outlet online
kate spade outlet
ralph lauren uk
soccer shoes
coach outlet online
ugg boots
polo ralph lauren
coach factory outlet
ugg outlet
nike huarache
ugg black friday
fitflops
nike free 5
ray ban sunglasses
prada shoes
coach factory outlet
oakley sunglasses
ray bans
air max uk
coach outlet
jordan shoes
cheap jordans
michael kors bags
true religion jeans
football shirts
coach outlet
fitflops sale clearance
christian louboutin shoes
coach outlet
nike outlet
michael kors outlet
thomas sabo
fitflops outlet
canada goose outlet
ugg boots
michael kors outlet
links of london
canada goose outlet
michael kors outlet
true religion outlet
canada goose outlet
ugg boots
canada goose jackets
michael kors outlet
ugg outlet
canada goose outlet
ralph lauren polo
ralph lauren polo
michael kors outlet
michael kors outlet clearance
michael kors
oakley sunglasses
michael kors outlet
michael kors outlet
true religion jeans
coach outlet
ray ban sunglasses
ralph lauren sale
ed hardy clothing
coach outlet
kate spade outlet
coach outlet online
cheap jordans
kate spade handbags
michael kors factory outlet
christian louboutin outlet
cheap jordans
nike roshe one
canada goose coats
canada goose jackets
canada goose uk
ray-ban sunglasses
michael kors handbags
adidas nmd
michael kors outlet
tory burch outlet
oakley sunglasses
oakley sunglasses
michael kors outlet
ferragamo shoes
canada goose coats
nike trainers
canada goose jackets
ugg boots
mbt shoes
birkenstock sandals
ralph lauren polo
michael kors outlet online
michael kors outlet clearance
coach handbags
ecco shoes
canada goose jackets
ralph lauren uk
chanyuan
 
Příspěvky: 393
Registrován: 15 zář 2017 08:43

chanyuan

Příspěvekod chanyuan » 26 pro 2017 09:51

chanyuan2017.12.26
polo shirts
nike sko
ugg outlet
pandora charms
nfl jerseys wholesale
michael kors outlet
michael kors outlet
pandora outlet
michael kors outlet
canada goose jackets
supreme clothing
fitflops
new balance shoes
prada handbags
coach outlet online
true religion jeans
louboutin shoes
air max 90
longchamp solde
ferragamo outlet
ralph lauren polo
uggs outlet
coach outlet online
mont blanc pens
rayban sunglasses
coach factory outlet
canada goose cyber monday
jordan shoes
prada outlet
nike store
valentino outlet
kate spade outlet
ray ban sunglasses
yeezy boost
canada goose outlet
rayban sunglasses
nfl jerseys
ugg boots clearance
ralph lauren polo
ray ban sunglasses
ralph lauren uk
soccer jerseys
converse shoes
timberland boots
fitflops outlet
ray ban sunglasses
polo ralph lauren
ugg outlet
uggs outlet
nike outlet
ugg outlet
coach outlet
tory burch outlet
fitflops sale clearance
ugg boots
polo ralph lauren
polo ralph lauren
true religion jeans
oakley sunglasses
air max 90
kate spade outlet
coach outlet
longchamp handbags
ray ban sunglasses
coach factory outlet
christian louboutin shoes
oakley sunglasses
ugg cyber monday
soccer jerseys
ugg outlet
coach outlet online
air max trainers
uggs outlet
true religion jeans
tory burch outlet
burberry outlet
ysl outlet
nike air max 90
ugg boots
swarovski crystal
polo ralph lauren
true religion jeans
oakley sunglasses wholesale
pandora outlet
jordan shoes
canada goose outlet
true religion outlet
lacoste soldes
ugg boots
polo ralph lauren
michael kors handbags
moncler outlet
ralph lauren outlet
oakley sunglasses
converse shoes
birkenstock sandals
canada goose outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet
hermes outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet online
air huarache
ecco shoes
nike sko
christian louboutin outlet
adidas sko
fitflops shoes
christian louboutin shoes
nike shoes
ferragamo outlet
michael kors outlet
polo outlet
bottega veneta outlet
air max 1
ugg outlet
michael kors outlet
michael kors handbags
michael kors handbags
coach canada
coach outlet
christian louboutin outlet
hermes belt
ray ban sunglasses
michael kors outlet
coach factory outlet
christian louboutin outlet
nike roshe one
polo ralph lauren
cheap mlb jerseys
nhl jerseys
mulberry handbags
kobe shoes
ugg outlet
polo ralph lauren
oakley sunglasses
michael kors outlet
air max 90
chrome hearts outlet
ugg outlet
nike outlet
canada goose black friday
michael kors outlet
coach handbags
burberry outlet
michael kors outlet
nike factory outlet
salomon sko
michael kors outlet
pandora charms
christian louboutin online
oakley sunglasses
christian louboutin outlet
polo ralph lauren
coach outlet online
longchamp outlet
michael kors outlet
adidas trainers
fitflops sale clearance
polo ralph lauren
michael kors outlet online
tory burch outlet
kate spade outlet
canada goose parka
ferragamo shoes
oakley sunglasses
michael kors outlet
ugg boots
cheap snapbacks
polo ralph lauren
cazal sunglasses
kobe bryant shoes
coach outlet
vans sko
ray ban sunglasses
tory burch outlet
cheap mlb jerseys
nike trainers
coach outlet
ugg boots
nike trainers
ugg outlets
adidas nmd
herve leger outlet
michael kors uk
ferragamo outlet
true religion jeans
ugg outlet
ugg outlet
moncler jackets
chicago blackhawks jerseys
michael kors handbags
nike shoes
michael kors
cheap nfl jerseys
polo outlet
michael kors outlet
adidas nmd
nike foamposite
burberry outlet
coach outlet online
christian louboutin shoes
kobe 9
uggs outlet
nike shoes
canada goose outlet
pandora jewelry
michael kors handbags
kicks nice
canada goose jackets
canada goose outlet
coach outlet
mac cosmetics
nike shoes
nike shoes
coach factory outlet
canada goose jackets
christian louboutin outlet
canada goose jackets
coach outlet
michael kors
cheap nhl jerseys
cheap jordans
ugg outlet
nfl jerseys
ray ban sunglasses
yeezy boost 350
pandora outlet
futbol baratas
ugg boots clearance
canada goose coats
ray ban sunglasses
polo outlet
michael kors outlet
christian louboutin shoes
marc jacobs outlet
canada goose outlet
ray-ban sunglasses
new balance shoes
hermes birkin
vans greece
oakley sunglasses
coach factory outlet
jordan shoes
longchamp pas cher
canada goose jackets
mulberry handbags
lebron james shoes
christian louboutin outlet
longchamp handbags
oakley sunglasses
kate spade outlet
ray ban sunglasses
uggs outlet
fitflops sale clearance
football shirts
air max uk
nba jerseys
mulberry handbags
canada goose outlet
canada goose jackets
ray ban sunglasses
coach factory outlet
canada goose outlet
nfl jersey wholesale
fred perry polo shirts
true religion jeans
nba jerseys
michael kors outlet
christian louboutin outlet
mulberry outlet
cheap jordans
true religion jeans
canada goose outlet
air huarache
canada goose outlet
canada goose outlet
michael kors outlet
michael kors outlet online
vans outlet
canada goose jackets
supreme clothing
reebok outlet store
nike store uk
ecco sale
swarovski outlet
oakley sunglasses
links of london
polo ralph lauren
oakley sunglasses
pandora charms
dansko shoes
ralph lauren polo shirts
nike air force 1
fitflops sale
coach handbags
michael kors outlet
michael kors outlet
ugg boots clearance
ugg outlet
longchamp outlet
birkenstock outlet
ray ban sunglasses
michael kors outlet
cleveland cavaliers jersey
christian louboutin outlet
toms sko
jordan shoes
christian louboutin uk
michael kors outlet
cartier outlet
toms sko
giuseppe zanotti outlet
coach outlet canada
canada goose outlet
tory burch shoes
ralph lauren polo
ray ban sunglasses
mbt shoes
longchamp handbags
adidas wings
ray ban sunglasses
mont blanc pens
polo ralph lauren
nfl jerseys
coach outlet
ralph lauren uk
longchamp outlet
coach factory outlet
polo ralph lauren
coach outlet
oakley sunglasses
pandora outlet
true religion outlet
kevin durant shoes
ferragamo outlet
oakley sunglasses
adidas uk
michael kors outlet
moncler outlet
ugg boots clearance
mont blanc pens
canada goose jackets
ralph lauren polo
ray ban sunglasses
cheap nfl jerseys
ugg boots clearance
oakley sunglasses
true religion outlet
ugg outlet
pandora jewelry
ralph lauren pas cher
coach outlet
michael kors outlet
polo ralph lauren
oakley sunglasses
prada shoes
burberry outlet
polo outlet
michael kors outlet online
michael kors outlet online
pandora charms
soccer shoes
adidas shoes
tods outlet
salomon shoes
ugg outlet
oakley sunglasses
michael kors handbags
oakley sunglasses
mulberry handbags
longchamp pliage
nike trainers
pandora jewelry
adidas outlet store
polo outlet
coach outlet
supreme clothing
kate spade outlet
coach outlet
canada goose outlet
canada goose outlet
supreme clothing
ugg boots clearance
coach outlet
ray bans
coach outlet
oakley sunglasses
canada goose jackets
coach outlet online
vans shoes
fitflops
ray ban sunglasses
coach outlet online
ugg boots
michael kors outlet
montblanc pens
coach outlet
cheap jordans
nike free 5
michael kors outlet
canada goose outlet
coach outlet
canada goose outlet
christian louboutin outlet
puma outlet
lakers jerseys
uggs outlet
swarovski crystal
ugg outlet
nike air max 2015
timberland sko
michael kors
pandora outlet
oakley sunglasses
ugg black friday
pandora charms sale clearance
oakley sunglasses
jordan shoes
coach outlet
jordan shoes
puma shoes
basketball shoes
coach outlet store online
oakley sunglasses
michael kors outlet
canada goose outlet
hogan scarpe
ugg outlet
reebok trainers
nike blazer pas cher
true religion jeans
coach outlet
kate spade outlet
longchamp solde
mulberry outlet
coach outlet online
pandora outlet
moncler jackets
pandora outlet
ray ban sunglasses
cheap jerseys
swarovski outlet
ed hardy clothing
ralph lauren outlet
ferragamo outlet
pandora charms
mulberry sale
canada goose outlet
michael kors handbags
oakley sunglasses
hermes outlet
coach outlet online
nike roshe
canada goose jackets
pandora charms
moncler outlet
michael kors
longchamp bags
uggs outlet
uggs outlet
lacoste polo shirts
ferragamo shoes
michael kors bags
ugg outlet
polo ralph lauren
nike air max
ugg outlet
ralph lauren polo shirts
mont blanc pens
moncler outlet
cheap jerseys
tory burch outlet
canada goose outlet
nike shoes
mulberry bags
true religion jeans
nfl jerseys
huaraches shopping
tory burch outlet
ugg outlet
jordan shoes
ugg outlet
asics shoes
nike outlet
nike sko
true religion outlet
air max 90
coach factory outlet
coach outlet
swarovski outlet
ugg outlet
coach outlet
coach outlet
coach outlet online
christian louboutin shoes
pandora outlet
Girls shoes
ugg outlet
true religion jeans
ralph lauren outlet
fitflops shoes
oakley sunglasses
pandora charms
polo outlet
chrome hearts
mulberry bags
uggs
true religion uk
longchamp handbags
supra shoes
oakley sunglasses wholesale
canada goose outlet
air jordan 4
michael kors outlet
cheap nfl jerseys
canada goose outlet
cheap jordans
swarovski outlet
cheap snapbacks
canada goose outlet
tory burch outlet
mcm outlet
michael kors wallets
coach outlet
toms sko
prada sunglasses
polo outlet
polo ralph lauren
canada goose jackets
nike outlet
jordan shoes
christian louboutin outlet
true religion jeans
thomas sabo
oakley sunglasses
ugg boots
michael kors outlet
polo outlet
michael kors outlet
ray ban sunglasses
coach outlet
coach outlet
chanyuan
 
Příspěvky: 393
Registrován: 15 zář 2017 08:43

dongdong8

Příspěvekod chanyuan » 30 pro 2017 00:32

201712.30wengdongdong
uggs outlet
ray ban sunglasses
nike outlet
ugg boots
ugg australia
superdry clothing
kate spade handbags
polo ralph
oakley sunglasses
ugg outlet
michael kors handbags
ugg boots
soccer jerseys
uggs outlet
ugg outlet
ugg outlet
tory burch outlet
north face jackets clearance
ugg boots on sale
adidas yeezy boost
uggs outlet
nike store
ugg outlet
ugg boots
timberland outlet
longchamp outlet
burberry outlet
north face uk
michael kors handbags
ray ban sunglasses
michael kors outlet
adidas
cheap jordans
sac longchamp
cheap ugg boots
cheap jerseys
red bottom shoes
timberland
air jordan
north face
canada goose outlet
ugg australia
flip flops
ray ban
prada outlet
timberland
ralph lauren outlet
jordans
coach outlet
polo ralph lauren
jordans
basketball shoes
moncler
ralph lauren outlet
coach factory outlet
adidas shoes
ugg outlet
ugg boots
air jordan pas cher
manolo blahnik
ugg australia
hermes birkin handbags
nfl jerseys
prada
north face
timberland boots
timberland
mont blanc pens
burberry outlet
true religion jeans
canada goose
kate spade outlet
louboutin
supra shoes
coach outlet
nike shoes
adidas stan smith
rolex watches
ray ban sunglasses
coach outlet
coach wallets
ray bans
michael kors outlet
replica watches
louboutin
ralph lauren
mlb jerseys
longchamp
burberry handbags
blackhawks jersey
canada goose outlet
moncler
canada goose uk
moncler
pandora uk
canada goose outlet
fitflops
juicy couture outlet
ugg boots
birkenstock sandals
michael kors outlet
adidas outlet
ugg boots
coach outlet online
under armour outlet
north face
nba jerseys
red bottom shoes
jordans
flip or flop
moncler outlet
michael kors
ugg boots
mbt
cheap uggs
kate spade outlet
hermes outlet
canada goose
oakley sunglasses
nike outlet
coach outlet
ugg outlet
michaelkors outlet
north face outlet
nike air
oakley sunglasses
converse outlet
baseball jerseys
nike huarache
the north face
ugg factory outlet
michael kors outlet
michael kors handbags
ugg
north face
north face
canada goose jackets
polo ralph lauren
canada goose outlet
coach outlet store online
coach outlet
christian louboutin
polo ralph
salvatore ferragamo
oakley sunglasses
ugg
ugg outlet
coach outlet online
jordan shoes
ugg boots
supreme
oakley sunglasses
kate spade outlet
goedkope uggs
jordan shoes
tory burch outlet
moncler
moncler
ugg uk
nike air max
coach outlet online
ralph lauren outlet
ray ban sunglasses
jordans
jordan shoes
ugg outlet store
canada goose outlet
tommy hilfiger canada
north face
vibram fivefingers
coach outlet
louboutin
pandora rings
ray ban sunglasses
ugg boots on sale
adidas jeremy scott
ugg boots
ferragamo
nike blazer shoes
ralph lauren outlet
true religion outlet
ralph lauren outlet
uggs outlet
ugg outlet
oakley sunglasses
ugg boots
giuseppe zanotti
prada
moncler
ugg outlet
michael kors
air jordans
moncler
kate spade outlet
doudoune moncler
nike outlet
nhl jerseys
nike air max
ralph lauren
nike air max
louboutin
ugg boots
burberry scarves
ray ban sunglasses
moncler
ray ban sunglasses
burberry scarf
true religion outlet
ugg outlet
birkenstock sandals
michael kors outlet
oakley sunglasses
coach bags
nike factory outlet
coach outlet online
supreme new york
canada goose
prada outlet
tory burch
canada goose outlet
uggs outlet
the north face
coach outlet online
jordans
ugg clearance
ralph lauren uk
michael kors handbags
jordan shoes
pandora charms
fitflops
ugg boots
ferragamo
oakley sunglasses
bottes ugg
ugg boots on sale
north face jackets
ugg outlet
longchamp outlet
michael kors outlet
ray ban sunglasses
michael kors outlet
north face
the north face
snapbacks hats wholesale
ugg outlet
jordan
moncler jackets
mont blanc pens
moncler jacka
nike free run
canada goose
ugg
christian louboutin
air jordans
ralph lauren outlet
polo ralph lauren
canada goose
coach outlet
true religion jeans
mbt
fitflops
burberry outlet
coach outlet
canada goose
nike air force 1
supreme clothing
michael kors outlet
hogan
christian louboutin
ralph lauren
canada goose
new balance shoes
ugg boots
jordans
tory burch outlet
polo ralph
nike air max
coach outlet store
pandora jewelry
nike huarache
cheap nfl jerseys
michael kors outlet
nike outlet
ralph lauren
ralph lauren
oakley sunglasses cheap
hermes belt
canada goose outlet
north face outlet
coach outlet online
adidas stan smith
moncler jackets
moncler
michael kors
michael kors
ugg boots
cheap ray ban sunglasses
michael kors outlet
ugg boots
north face
adidas football boots
pandora jewelry
mulberry
nike trainers
canada goose jackets
canada goose jassen
coach outlet
canada goose
ralph lauren
ralph lauren outlet
michael kors
adidas shoes
nike sb
coach outlet
hollister clothing
air max
canada goose
ugg boots
nike football boots
ugg boots
mont blanc
coach outlet
north face
canada goose
louboutin
north face outlet
coach handbags
true religion
michael kors outlet
coach outlet
ugg outlet
mlb jerseys
burberry scarf
moncler
nike air max
ugg slippers
kate spade
oakley sunglasses
birkenstock outlet
true religion
hermes
uggs
michael jordan shoes
canada goose outlet
canada goose
ugg boots
pandora jewelry
adidas wings
michael kors
ralph lauren
ralph lauren outlet
christian louboutin
cheap ugg boots
coach outlet
christian louboutin
pandora jewelry
michael kors outlet
ugg outlet
ugg boots clearance
louboutin
coach factory outlet
pandora charms
nfl jerseys
michael kors
beats by dre
ray ban sunglasses
christian louboutin
moncler jassen
calvin klein outlet
nike air max
ugg boots
coach outlet
the north face
longchamp
air max
adidas
cheap oakley sunglasses
canada goose uk
ugg outlet
pandora charms
longchamp
ugg australia
ugg boots clearance
coach outlet
ugg boots
north face outlet
pandora charms
nike tn
fitflops
jordan retro
nfl jerseys
canada goose outlet
ray ban sunglasses
uggs
swarovski jewelry
cheap nfl jerseys
cheap nhl jerseys
coach factory outlet
hollister outlet
mlb jerseys
201712.30wengdongdong
chanyuan
 
Příspěvky: 393
Registrován: 15 zář 2017 08:43


Zpět na SEO

 


  • { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků