Garance první strany na seznam.cz

Vše o nástroji analyzující stav webových stránek ve vyhledávačích (pozice, zaindexované stránky, zpětné odkazy, ranky).

Příspěvekod Anonymní » 05 zář 2011 12:41

Nabízíte také garance pozice kde bych mohl platit až se můj web ukáže na první straně jako zde netlink?
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 05 zář 2011 12:53

Reklamní agent..
kdepak. garance pozice neexistuje. Existuje jen ta možnost být vepředu, třeba na 2. až 6. pozici.. Tohl jsem aplikoval například na www.italske-potraviny.cz na slova "italské oleje" italské sýry" italské potraviny" "grana padano" parmiggiano regiano" atd atd.. CCa dva měsíce po skončení registrací až do dnes, dva roky, pořád na prvních pozicích..
ALe garance pozice na cokoli z mé strany neslibuji.. Ono to ani ve fulltextu nejde.

Reklamní agent
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 05 zář 2011 13:27

Garanci pozice přeci nabízí více firem. Není to jen výmysl tady netlink. Osobně znám další 3. Nabídku mě dělala i H1 (což myslím je dobrá firma) a také se s nimi takto šlo domluvit. Díky, ale těm jejich cenám jsme se domluvit nemohli.

Osobně si, že garance nebo tedy přesně řečeno platba až za dosažení pozice je velmi slušná nabídka.

Sám mám 2 své weby u jiné firmy než netlink, kde také platím za pozice a myslím, že takto by se seo mělo provádět. Nemusím již poslouchat sliby, budete mít přední pozice když si objednáte toto, a zase no, ono to nestačilo tak si objednejte toto a už budete mít 1-5 místo. A zase nic.

Takto mě již vypeklo mnoho firem a stálo to tisíce. Od této doby platím až po dosažení výsledků a je klid.
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 05 zář 2011 14:47

NO, právě, občas tam jsou vysoké ceny za dosažení, což ale někteří akceptují. Uvažuju nad touto variantou, protože témeř všechny mnou vytvořené weby jsou na prvních stranách hledání na Seznamu nebo Google.
Zatím ale ne.. neustále sleduju vývoj, Seznam i Google fóra a další konkurenci. Uvidím.
Ono to není jen o prvních místech na Seznamu a Google.. JE vícero možností, odkud chodit nastránky a přivést klienta.
Reklamní agent
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 05 zář 2011 15:19

Tak to je škoda, jak jsem psal výše já mám zkušenosti jen dobré. Objednával jsem mnoho věcí tu www katalogy, pak články nějaké odkazy a nic z toho nebylo. Jen mě to pomalu stálo peníze a vždy se třeba web zlepšila a týden šel zase dolu.

Jsem rozhodně pro garanci pozice. (platbu až po dosažení)
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 05 zář 2011 23:17

Me zase stvou moc chytri slovaci-pan bude urcire z vychodu!
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 05 zář 2011 23:19

Me zase stvou moc chytri slovaci-pan bude urcire z vychodu! pro MARCEL...nebo Marcelu TV
Anonymní

Příspěvekod netlink » 06 zář 2011 07:09

Zdravím,

již se zde jedná asi o 3 příspěvek proti Slovákům.To se jedná o nějaký proti slovácky spam co myslíte?
netlink

Příspěvekod ol » 06 zář 2011 18:26

Pro:
Me zase stvou moc chytri slovaci-pan bude urcire z vychodu!

Nejsem Slovák a doporučuju Ti, běž si léčit mindráky někde jinde. Jenom zamindrákovaný chudák si tímto způsobem léčí svoje nízké sebevědomí a IQ.
ol

Příspěvekod JOHN PEERY » 11 zář 2011 21:12

Dobrý den,
Jsem Mr.john Perry známý, legitimní a akreditované peníze věřitele.
I půjčovat peníze lidem a společnosti, které potřebují finanční pomoc.
Máte špatné informace, že jsem se pomáhat příjemcem spolehlivé
Budu rád, nabízet úvěr ve výši 3% úrokovou sazbou.
Poskytované služby patří:
* Refinance
* Home Improvement
* Inventor Úvěry
* Auto úvěry
* Konsolidaci dluhu
* Jízda na půjčky
* Úvěrovou linku
* Druhou hypotéku
* Půjčky firmám
* Osobní půjčky
* Mezinárodní úvěry
Prosím, napište zpět, pokud osoba, přesně vyplnit níže uvedený formulář.
Na odpověď, bude Vám zaslána co nejdříve.
Jména a příjmení :......
Adresa :.........
Město :.........
Státu :.........
Poštovní směrovací číslo :.........
Země :.........
Tel :.........
Fax :.........
Částka potřebná: .. ..........
Doba trvání úvěru :....
Účelu úvěru:.
Povolání :.......
(Žádné sociální zabezpečení nebo kontrola kreditu, 100% zaručena!)
Těším se mi umožňuje být služby pro vás. Můžete mě kontaktovat
e-mail: ujloancompany@gmail.com
S pozdravem,
Odpověď co nejdříve.
John Perry
JOHN PEERY

Příspěvekod Anonymní » 13 zář 2011 11:39

a ten tady dělá co ???? :-)))))))))
Anonymní

Příspěvekod netlink » 13 zář 2011 15:54

Zdravím,

určo nějaký spam. Internet je toho plný - http://www.llb.cz/zeptejte-se-odbornice.htm

adt ...
netlink

Příspěvekod Anonymní » 14 zář 2011 08:18

a není to skvělé už i známý pan Perry si všiml tohoto navýsost potřebného vlákna:-))) gratuluji administrátorovi k úspěchu. Soukromá rada na závěr, ukončete tuto diskuzi, končit se má na vrcholu:-)))
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 15 zář 2011 10:26

gratuluji administrátorovi k úspěchu. Soukromá rada na závěr, ukončete tuto diskuzi, končit se má na vrcholu:-)))
Toto je kvalitní názor!
Anonymní

Příspěvekod netlink » 28 zář 2011 13:59

Naším klientům garantujeme více jak 100 klíčových slov ve vyhledávačích. Buďte i vy chytří a staňte se našimi klienty a plaťte až po dosažení předních pozicích ve vyhledávačích.
netlink

Příspěvekod Anonymní » 04 říj 2011 22:44

Taky rad skupuje domeny ktere byly zaregistrovane a po jejich vyprseni honem nakoupi s predstavou, ze by se puvodni majitel mohl ozvat a koupit za draho nebo je v tom neco jineho ? prikladem je musicclubvip.cz
Anonymní

Příspěvekod netlink » 05 říj 2011 07:09

Zdravím,

nic proti, ano, uvolněné domény skupujeme, jsou to, ale domény které jsou více jak 45 dní (aktuálně 60 dní) neuhrazené. Tedy původní pro-nájemce domény měl dostatek času, aby si ji v klidu prodloužil. To, že na to kašle je bohužel věc jakou neovlivníme.

Určitě v tomto není úmysl, dalšího prodeje adt. Domény kvůli historii a ranků skupujeme pro své účely. To, že je zpátky necháme odkoupit je spíše projevem dobré vůle. (k doménám je již většinou koupen hosting + nainstalován systém, proto je ceny odkupu malinko vyšší)
netlink

Příspěvekod Anonymní » 25 pro 2011 02:46

Děkuji za vysvětlení , v tomto případě ne, nebudu již s touto doménou pracovat proto jsem ji umrtvil neb, její další použití v oboru v jakém byla by stejně pro nikoho nebyla zajímavá, neb je jméno tohoto klubu s mým jménem pevně spojené, tudíž by asi pro případného zájemce nebylo vhodné a raději by volil název vlastní ...
Anonymní

Re: Garance první strany na seznam.cz

Příspěvekod netlink » 19 dub 2012 12:26

Tak opět malinko aktualizuji téma -

- aktuálně máme ve správě více jak 250 klíčových slov pro desítky firem.
- nově se nabízí garance pozice na seznam.cz a i google.cz

Neváhejte tedy a končené plaťte rozumně a to až za výsledek, který Vám navíc garantujeme. ;)
netlink

Příspěvekod Iveta » 13 črc 2012 16:51

Dobrý den,
mám taky dotaz jak to vydíte dostat webové stránky na první pozici na seznamu a google s klíčovým slovem HOTEL OSTRAVA a jakou vidíte cenovou relaci.?????
Děkuji Iveta
Iveta

Příspěvekod netlink » 16 črc 2012 10:17

Dobrý den,

pro stanovený ceny je nezbytné znát i adresu webu. Prosím, napište mě na netlink@email.cz zde se určitě nějak domluvíme :-)
netlink

Příspěvekod netlink » 02 lis 2012 17:51

Aktuálně garantujeme více jak 150 cz webů. Přidejte se k nám i vy a neplaťte zbytečně za služby jaké nemají efekt. Vy Vám efekt zaručíme ;)

http://www.spravna-firma.cz/garance-poz ... acich.html
netlink

Re:

Příspěvekod filip1508 » 07 lis 2012 20:12

netlink píše:Omlouvám, se dlouho jsem zde nebyl. Takže odpovím na dotazy :-)

Co se týče firemního webu ten mám je to spravna-firma.cz - pokud někdo bude mít připomínky k webu tak platí kovářova kobyla chodí bosa - web není moc aktualizovaný a moc na něj nemám čas pracuji většinou pro seo firmy samozřejmě mám v plánu se pořádně vrhnou u na web :-) ....

Jinak i zde samozřejmě existují omezení dostat web na slovo půjčky je opravdu skoro nemožné. Pokud by někdo měl zájem, musel by mít web opravdu špičkový, pak by se o tom dalo mluvit. Vždy vše posuzuji dle webu, konkurence adt.

Ano, negarantuji první pozici ale stranu. Je to spíše pro moji bezpečnost weby o jaké se starám jsou na top 5 pozicích některé třeba : palety - paletymorava.cz, rolety nebo markýzy - technorol.eu

Prostě po půl roce se objevíte na dané klíčové slovo na první stánce a platíte. - Tato věta mě dost pobavila :D ... No, věřím, že každý by se prostě chtěl objevit na první straně :-) Když je to tedy tak jednoduché jak pan Anonymní píše, proč tedy nejsou všechny weby na první straně? :D .... určitě nedoporučuji klientům slova jako levné dřevěné palety - dostat toto na první stranu je opravdu jen o jednom odkazu. Web technorol má proto Kw: rolety což už rozhodně není jednoduché pozice dosáhnout.

Nenavrhuji slova, která nikdo nehledá a netahám jen z klienta peníze. Moje reference naleznete na http://www.spravna-firma.cz/reference.html

Zmiňuji zde spolupráci jako třeba s firmou ataxo či Michalem Kubíčkem.

sry :D ale skus dat slovo zemne vruty a hop kto je prvy? zeby ja a vies co nemusim nikomu platit urobil a dostal som sa tam len ja sam... a to k tomu som amater a nenecham niekomu platit..fakt sry neviem ci si takto najdes ludi a dokonca na slovo zemne vruty som aj v google 1-2 tak to uz je moc no ...:) a to k tomu mam len 14 ;)
filip1508

Příspěvekod netlink » 08 lis 2012 08:09

Dobrý den,

neříkám, zde že seo je věda. Není to tak složité a tomu odpovídají naše ceny jaké jsou řekl bych hodně přijatelné. Věřím, že se občas může podařit dosáhnout webům pozice sami klienti, ale ve většině případů vyjde firmu levněji si někoho na toto najmout než na to vyčlenit pracovníka a toho zaškolovat.
netlink

Příspěvekod web » 22 pro 2014 09:01

Čusss prosím.
Mohl by se někdo podívat na mé stránky a zjistil jak zlepšit jejich pozici ve vyhledávačích?
http://www.restaurantatmosfera.cz
web

Příspěvekod reklamniagent » 26 pro 2014 23:56

web píše:Čusss prosím.
Mohl by se někdo podívat na mé stránky a zjistil jak zlepšit jejich pozici ve vyhledávačích?
http://www.restaurantatmosfera.cz

Zdravím, jako "image" dobrý, ale pro fulltext zcela nevhodné. V čem to máte tvořené? Google weby? Máte nevhodné kódování, žádný text.
A tohle? http://www.restaurantatmosfera.cz/#!pension/c1p9k to je úplně mimo jakékoli SEO nastavení.
Chcete poradit více? Napište mi. Probereme změnu pro zlepšení celkové dostupnosti. Nebo pošlete telefon, zavolám Vám.
Ilja Hynek
Jsem internetový reklamní agent, specializuju se na SEO služby a provádím jen poctivé SEO. Vyrábím WWW stránky pod WP a spravuji produktovou reklamu. Chcete být vidět?Internetový marketing. Poradenství
reklamniagent

Příspěvekod MrRobot » 18 kvě 2016 07:59

Ze začátku se mi jevila diskuse celkem konstruktivní, ale nějak se to po čase zvrtlo.
Pánovi přeji mnoho úspěchů.
MrRobot

Příspěvekod wty123 » 15 črc 2017 04:22

<P>learn nba jerseys something fidget spinner from polo ralph lauren outlet online the portland trail blazers desert montre pas cher there. barbour mens jackets I burberry sale think giuseppe shoes the levis outlet store desert fendi outlet online is timberland outlet more nfl redskins ancient oakley and nike free 5.0 wisdom. relojes especiales The air max shoes wind michael kors outlet online has adidas.se been new balance store weary. babyliss The kate spade boy vans shoes recalled polo ralph that washington wizards he pandora sat gsw jerseys on a cheap michael kors castle hollister Tarifa cheap oakley sunglasses feel plein outlet the nfl chargers wind watches that shoes on sale day. nike.se If coach outlet he burberry online shop does polo ralph lauren outlet not oakley sunglasses cheap come longchamp to Africa, bcbg max azria maybe kate spade outlet online now nike air force he ray ban sbocco gently nfl vikings stroked denver nuggets his red bottoms sheep's ed hardy clothing fur, cheap true religion sheep michael kors handbags are mcm outlet still uhren looking nike outlet for nfl eagles the polo ralph lauren Andalusian nfl lions wilderness instyler ionic styler food nfl raiders and michael kors bags water, oakley black friday they michael kors outlet online now swarovski australia no ralph lauren uk longer beats audio my longchamp taschen sheep. michael kors bags "The mia jersey in designer handbags them.Little los angeles clippers wisdom, cheap nike shoes a swarovski large dsquared2 jeans life womens hoodies experience ray ban sunglasses is nfl saints we ferragamo need nike roshe to air max go nfl patriots slowly michael kors accumulated vans outlet experience, omega watches but barbour outlet also rayban a chi hair treasure, burberry outlet let longchamp outlet us oakley sunglasses outlet grow longchamp black friday up philipp plein clothes slowly, nfl browns so baseball bats that nfl steelers we jordans for sale continue pandora bracelets to prada outlet refine adidas shoes the cheap michael kors meaning thomas sabo uk of dre beats life nba jerseys from timberland homme life.Small free run wisdom, designer handbags great mcm handbags life.????I puma want russell westbrook jersey to nfl 49ers leave louboutin outlet the michael kors outlet online sale author anthologyTemperament replica handbags elegant gafas oakley woman, soccer shoes often accompanied converse shoes by ralph lauren uk elegant oakley sunglasses and adidas.de fresh, michael kors outlet with louboutins a lunette oakley pas cher kind michael kors bags of nike air max charm marc jacobs outlet gestures, coach outlet online she sac jerseys has nfl bengals a replica watches loving long champ wife, christian louboutin shoes but rolex also salvatore ferragamo the burberry bags outlet mother's true religion outlet love, michael kors outlet online sale and nfl packers more hermes outlet Rouchang barbour women jackets daughter, christian louboutin also cheap oakley with puma outlet store a nfl jerseys velvet ray ban zonnebril glove givenchy bags outlet characteristics, tommy hilfiger it memphis grizzlies will wholesale handbags be ecco women shoes used burberry handbags weak cheap jerseys shoulders huaraches to swarovski crystal take true religion jeans women up ray-ban sunglasses a hollister kids share jordan shoes of michael kors purses the charlotte hornets jersey responsibility oakley sunglasses outlet to versace shoes outlet fulfill iphone 5 cases the scarpe hogan share air max 90 of nike air max obligations.Temperament shop coach factory elegant beats by dre woman, always timberland shoes go san antonio spurs hand true religion jeans outlet in nfl titans hand nike free run with air jordan retro the air max 2015 book, longchamp handbags read, juicy couture clothings goods ray ban sunglasses true rayban feelings nfl dolphins and burberry handbags intentions nike.dk perceived nfl jaguars well-being nfl cowboys of longchamp the burberry world, ray ban outlet the mcm backpack outlet text minnesota timberwolves of kate spade outlet dip prada given ralph lauren outlet her prada handbags jade-like coach outlet moist, celine black friday not ralph lauren online as softball bats integrated rayban sunglasses into michael kors bags the polo ralph lauren outlet secular, hermes birkin fresh north face backpacks and asics gel elegant, lunette ray ban pas cher as roche run measured hogan by converse outlet years.Temperament indiana pacers elegant converse chucks woman, chrome hearts jewelry sometimes nike air max aloof, adidas neo arrogant michael kors and nfl texans this oakley outlet online stems nfl chiefs from nfl bears growing fake rolex up the north face in philadelphia 76ers jersey the michael kors black friday bones cheap oakley sunglasses accumulated kobe bryant jersey wisdom nfl azcardinals reflects lacoste polos an chicago bulls accomplishment milwaukee bucks of cheap jerseys the ferragamo shoes CLS. michael kors In nfl ravens their coach outlet eyes, marc jacobs handbags never coach purses to the ralph lauren shirts rich ralph lauren tracksuits and hilfiger the ray ban poor nfl seahawks as louboutin the nfl giants criterion; michael kors purses not coach handbags outlet because new balance the vibram shoes DPRK supra shoes official replica rolex and jerseys from china flatter, cheap jerseys not pandora jewellery because mcm bags of oakley begging nike mercurial vapor and oakley sunglasses contempt, ua stephen curry a michael kors Gobi mcm bags desert air max 2014 rather louboutin do, coach bags do nike air not dallas mavericks jersey do ralph lauren outlet a coach outlet sale greenhouse flower.Temperament nike mercurial elegant nike.com women, ralph lauren factory store they nfl bills will coach factory outlet online not hollister sit burberry outlet online under nike outlet store the hollister co lights nike free shoes thrown thomas sabo poker, coach black friday mahjong, ray ban sunglasses regardless hollister online shop deutschland of ray ban sunglasses outlet the occhiali oakley child nike online regardless nfl rams of ralph lauren the pistons jersey family; northface nor mbt shoes outlet for valentino shoes outlet some houston rockets of michael kors handbags Chen burberry Guzi ray ban sunglasses rotten cheap jerseys chaff vans schuhe endless coach factory outlet online chores; beats by dre more air jordans so-called swarovski friends mont blanc pens will the north face outlet not nfl panthers be timberland boots regarded barbour women jackets as coach outlet expanding nike roshe communication burberry handbags the baseball jerseys ability www.tommyhilfiger.nl to bos jersey ring; cheap eyeglasses she'll air jordan shoes stay adidas superstar in salomon schuhe a louboutin shoes small new balance shoes dwelling, ralph lauren polo reading, giuseppe zanotti flowers, cheap true religion music oakley prescription and replica watches enjoy nike air their hogan shoes outlet own burberry outlet online share replica watches of air jordan warmth.Temperament dsquared2 shoes elegant oakley woman, roshe run know bcbg dresses contentment cheap basketball shoes Changle, michael kors they the north face never hermes bags for ray ban no tommy hilfiger large nfl jets ornate woolrich outlet online residence jerseys from china discouraged; roshe run nor north face outlet is pandora there adidas shoes outlet is longchamp outlet no utah jazz high-end jerseys from china atmosphere kanye west shoes car nike outlet inferiority coach outlet online complex; burberry uk in suns jerseys their nike air force hearts: iphone 4s cases love polo ralph lauren nest katespade outlet is toronto raptors a jordan release dates pocket-sized michael kors outlet online crystals, nfl colts with coach factory outlet online a jimmy choo solid nike max gait ralph lauren outlet online measurement flat iron journey nets jersey of wedding dresses uk life.Temperament celine handbags elegant calvin klein woman, the north face is ray ban black friday to oakley outlet understand nike tn requin life, nfl broncos the prada outlet spring roshes on ralph lauren the ray ban wayfarer occasion, adidas the rolex replica camera coach black friday cut michael kors australia with kevin durant shoeskobe bryant shoes a swarovski delicious, tommy hilfiger outlet stores both barbour mens jackets seductive cheap oakley repose; nike.de summer, zapatillas nike with knicks jerseys elegant michael kors bags mood, burberry handbags creating air max 95 a salvatore ferragamo quiet space converse share, nike air max 2015 both ralph lauren refreshing clothing websites and tory burch sale cool swarovski jewelry air; adidas sneakers autumn, hilfiger outlet fruit pandora harvest prada sunglasses share michaelkors.com of supra footwear mind, michael kors handbags both reebok ChenDian abercrombie and hollister clothing store joy; air max winter, michael kors bags curled polo outlet online up in free running the nfl falcons furnace coach factory outlet online side, soccer outlet online feel nop jerseys the nike huarache share nike air max of pandora rings warmth, cleveland cavaliers jerseys both hugo boss outlet comfortable tommy hilfiger online shop and mizuno running shoes practical. michael kors v?skor Why bottega not new balance do jimmy choo shoes it?Temperament orlando magic elegant cheap glasses woman, cheap ray ban with juicy couture a true religion fine north face decent bottega veneta prime north face pas cher equipment, nike huaraches wearing michael kors outlet a new balance pair burberry outlet online of nike store soft, cheap oakley sunglasses flat coach factory online heel nfl buccaneers shoes, north face jackets put nba jerseys on nike air max 2014 a nike free shoes long-haired, ray ban outlet with nike outlet a armani clothing fresh ray bans haircut asics face, polo ralph lauren </P> ralph lauren black friday
wty123

jianbin1102

Příspěvekod Monday12 » 02 lis 2017 10:03

canada goose outlet
kate spade outlet
mulberry handbags
canada goose jackets for women
pandora charms
mulberry handbags
fitflops outlet
coach factory outlet
ugg boots on sale