Jak je důležitý nadpis h1 ?

Jak optimalizovat, a získávat dobré pozice ve vyhledávačích.

Příspěvekod Anonymní » 15 črc 2009 19:05

Jak je důležitý nadpis h1 vzhledem k pageranku? Je nadpis h1 a ostatní nadpisy jedna z podmínek k dosažení dobrého hodnocení google pagerank? Když nebudu mít na stránce žádné nadpisy h1, h2, h3 atd., můžu se s dobrým pagerankem rozloučit?
Anonymní

Příspěvekod Karel Dytrych » 15 črc 2009 22:29

Pagerank s nadpisy vubec nesouvisi... doporucuji vam http://seo-servis.cz/info/skoleni kolega obvykle na pagerank pocita i priklad :)
Karel Dytrych

Příspěvekod tcladin » 16 črc 2009 12:49

Anonymní
Ahoj, jak píše Karel Dytrych je pagerank vypočítaná veličina, např. tady http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html.
Ale pokud ti šlo o to zda H1 ovlivní pozici ve vyhledávačích, tak ano. Ale nepřeceňuj jej. U H1 jde o specifický text, text s o něco vyšším významem než obyčejný text.
tcladin

Příspěvekod Anonymní » 16 črc 2009 15:17

Znamená to tedy, že když nebudu mít žádný nadpis h1, není pro mě brána do získání většího pageranku uzavřená. (samozřejmě se zaměřuji na title,description kažené podstránky apod.)
Anonymní

Příspěvekod Anonymní » 16 črc 2009 15:21

A ještě jedna otázka. S-rank mám 70, google pagerank 2, to vše po necelém půl roce, se seznamem jsem celkem spokojený, ale google pagerank by mohl být lepší. Je vůbec možné u google pageranku získat po tak poměrně krátké době vyšší hodnocení?
Anonymní

Příspěvekod clie » 16 črc 2009 16:06

Ono to co bylo napsáno výše není úplně pravda. Vše souvisí se vším! Pagerank se mimo jiného počítá podle linků vedoucích na vaší stránku a zvýhodněny jsou tématické odkazy. Pokud ale nemáte správnou stavbu dokumentu, mohou být všechny odkazy typu"netématické".

Správná stavba také vede k lepším pozicím na klíčová slova. Lepší pozice = více prokliků a to může vést k vyššímu pageranku.

Nové projekty mají většinou GPR 2-3. Viděl jsem i "nové" projekty s GPR 6, ale měly dost významné zpětné odkazy.
clie

Příspěvekod Anonymní » 16 črc 2009 16:42

Nedávno jsem na webtrhu četl, že dost lidem spadl google pagerank zřejmě kvůli moc zpětným odkazům. Je tedy lepší mít na stránce méně, ale zato kvalitních odkazů? Když mám google pagerank 2, s jakými weby a kolik bych měl vyměnit zpětné odkazy, myslím jaký by měli mít min. pagerank a týkat se podobného tématu?
Anonymní

Příspěvekod tcladin » 20 zář 2013 05:22

Anonymní
výměna odkazů je šedý linkbuilding, tedy nevyměnovat žádné odkazy, hehe

pro představu o PR náročnosti.
google-pagerank-explained.gif
tcladin

Re: Jak je důležitý nadpis h1 ?

Příspěvekod stewartcristan » 13 led 2017 11:03

While keyword prominence is still an important ranking factor, whether it is within the H1 or simply highlighted at the top of the page, there is another level to the effect of the H1 tag on organic search performance. A page’s ability to effectively engage users is another way Google organizes its search results. The bounce rate is arguably the most important engagement metric as measured by Google’s algorithm.
stewartcristan

Re: Jak je důležitý nadpis h1 ?

Příspěvekod xfin » 14 led 2017 15:38

Tak H1 je jedn ze základních faktorů pro vyhledávače, jeho sílu bych nepodceňoval.
Nejlpší recenze a tipy na online hry zdarma najdete na Prohlížečové hry
xfin

Zpět na SEO

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek