Jak se zlepšit ve vyhledávačích??

Vše o nástroji analyzující klíčová slova webových stránek.

Příspěvekod kubik23 » 03 črc 2007 22:59

zdar lidičky mám dotázek mám stránku www.centrumpc.net a chci zlepšit pozici ve vyhledávačích slovo počítač a programování jak an to prosííím :)
kubik23

Příspěvekod Vladosik » 06 črc 2007 17:02

kubik23
Mas na strankach navody jak optimalizovat stranky pro vyhledavace a ptas se zde? Trosku divne nemyslis?
Vladosik

Příspěvekod petr.prochazka@ gastrosve » 07 zář 2007 18:23

Dobrý den,

rád bych se rovněž touto formou zeptal... Jsem majitelem nového gastronomického portálu http://www.gastrosvet.cz a v tuto chvíli se snažím tyto stránky předělat, abych zvyšoval srank a PR, s touto problematikou jsem se seznámil až nedávno. Nicméně rád bych, aby tyto stránky vyjížděli na googelu a seznamu na klíčová slova "restaurace" a "bar(y)". Všiml jsem si, že je velkým hadicapem doména, která nemá s těmito slovy nic společného, ale rád bych optimalizoval jejich obsah.

- Mám se zaměřovat na content celkových stránek, nebo to ovlivňuje jen úvodní stránka?
- Mají na to nějaký zásadní vliv nadpisy?
- Jaký podíl na klíčová slova mají URL?
- Mohu používat "skrytá" klíčová slova? (takove ty texty které nikde nejsou vidět ale ve zdrojovém kódu obsaženy jsou)
- Má na to vliv pojmenování obrázků?
- Pokud jsem něco vynechal, rád si nechám poradit

Děkuji mnohokrát!
petr.prochazka@ gastrosve

Příspěvekod Vladosik » 09 zář 2007 12:37

Mám se zaměřovat na content celkových stránek, nebo to ovlivňuje jen úvodní stránka?
Content? Myslite content u description a keywords? Spravne hodnoty jsou dulezite pro kazdou stranku, viz vedlejsi tema - http://forum.seo-servis.cz/9_45_0-co-zlepsit-pro-uzivatele-http-wwworberiscz.html#msg232

Mají na to nějaký zásadní vliv nadpisy?
Pro uzivatele urcite. Kazdopadne dodrzujte spravnou strukturu.

Jaký podíl na klíčová slova mají URL?
To je u kazdeho vyhledavace individualni, jakou vahu jim priklady.

Mohu používat "skrytá" klíčová slova? (takove ty texty které nikde nejsou vidět ale ve zdrojovém kódu obsaženy jsou)
Muzete, ale je to cesta do zahuby. Je to nepovolena praktika, tzv. praSEO a budte si jist, ze az vas konkurence vyhledavaci praskne, rozlucte se s tim, ze se nekdy objevi vase stranky ve vysledku vyhledavani. V lepsim pripade vas Seznam.cz kontaktuje, at to odstranite. Od Google a spol. to ale necekejte.

Má na to vliv pojmenování obrázků?
Na s-rank a pagerank? Ne.

Pokud jsem něco vynechal, rád si nechám poradit
Doporucuju Vam spise najit cloveka, ktery vam SEO optimalizaci zajisti. Pripadne rovnou firmu zabyvajici se touto problematikou. Predstavujete si to moc lehce. Bud studujte a studujte, informaci je na internetu dost a pak az se do toho pustte, nebo si opravdu nekoho najdete.
Vladosik

Příspěvekod sydenley@centru m.cz » 09 úno 2008 19:13

Dobry den,
o tom ze se skryta slova nesmeji pouzivat jsem nevedel, chci se zeptat zdali i do tohoto spada to kdyz v kodu uvedene slove je v napr. <h1>nadpis</h1> a na strance potom videt neni protoze je pomoci CSS dano na <h1>"display: none;" ? Diky za odpoved
sydenley@centru m.cz

Příspěvekod Web » 10 úno 2008 10:29

Vladošík: LOL :-) Content je obsah stránky a ano, je důležitý na VŠECH stránkách webu (až na obchodní podmínky apod). Snad ještě důležitější je pak kvalitní prolinkování (nevěřili byste co dokáže udělat třeba odkaz na "nejčtenější článek" na téměř každé stránce s jeho popularitou na seznamu).

Skrytá slova můžete používat v případě, že je na nich to samé co na tom obrázku. Pokud tedy budete mít v hlavičce grafické logo s nápisem "sydenley", můžete pod ním mít schované <h1>sydenley. Vše ostatní je zakázané a vystavujete se riziku, že Vás někdo napráší.

Nadpisy a správné členění dokumentu je samozřejmě esenciální.

Pojmenování obrázků nee, ale alty jsou samozřejmě důležité (pravda ne tak pro SEO jako pro přístupný web). Navíc pak můžete získat nové zákazníky z vyhledávačů obrázků.

No a nakonec - nejdůležitější (pravda spíš pro google) jsou kvalitní zpětné odkazy z cizích webů...
Web

Příspěvekod Vladosik » 10 úno 2008 18:59

Web
Dle čeho soudíte, že pro obsah použil anglický výraz a neplatí co jsem napsal já? Navíc jsem se ptal, co je výrazem content myšleno.

Reagoval bych více, ale proč, když reagujete na několik měsíců staré otázky...

sydenley@centru m.cz
Smím vědět, proč byste měl na stránce nadpis, který není vidět? Toto skrytí se dá použít různě - je to dobré na práci s javascriptem a v hektické praxi také na skrývání věcí, které prostě ještě nejsou hotové. Další uplatnění se najde při tisku, kdy se prostě některé věci na obrazovce viditelné na tisk nepošlou.
Ovšem vy chcete skrýt H1 a jiné vysvětlení, než že do H1 chcete schovat klíčová slova nevidím (amatérské a tak trochu postavené na hlavu).
Čistě odpověď na vaší otázku - ano, samozřejmě to do zakázaných praktik spadá.
Vladosik

Příspěvekod Web » 10 úno 2008 21:56

Vladosik: Z logiky dotazu a z toho že dělám pro US? :-) Jinak na datumy jsem skutečně nekoukal :-)
Web

Příspěvekod Vladosik » 10 úno 2008 22:43

Web
Vzhledem k tomu, že se dotyčný již neozval, předpokládám že "má logika" byla správná...
btw. Co s tím má co do činění že děláte pro US?
Vladosik

Příspěvekod Web » 10 úno 2008 23:52

Že mám _trochu_ blíž k angličtině :-) Necháme off topic off topicem?
Web

Příspěvekod GORBY » 02 čer 2009 06:09

Dobré ráno,
chci si nechat udělat nový e-shop na klíč ( stávající www.gorby.cz mi už nevyhovuje). Poradíte mi na koho se obrátit? S kým máte dobré zkušenosti v porovnání služby - ceny?
Předem děkuji za rady.
GORBY

Příspěvekod GORBY » 02 čer 2009 06:10

Dobré ráno,
chci si nechat udělat nový e-shop na klíč ( stávající www.gorby.cz mi už nevyhovuje). Poradíte mi na koho se obrátit? S kým máte dobré zkušenosti v porovnání služby - ceny?
Předem děkuji za rady.
GORBY

Příspěvekod Karel Dytrych » 02 čer 2009 07:21

Dobre rano,
novy eshop na klic vam muzeme realizovat primo my.. Pokud byste mel zajem kontaktujte me na dytrych@webovy-servis.cz pro vice informaci/referenci apod.
Karel Dytrych

Příspěvekod info@123reklama .cz » 02 čer 2009 10:09

GORBY
Dobrý den, velice rád Vám s tím pomohu, neděláme sice na klíč, ale určitě něco vymyslíme tak, aby Vám to vyhovovalo. http://www.123reklama.cz
info@123reklama .cz

Příspěvekod KAREL2 » 04 bře 2012 19:20

Pro vylepšení se podívejte na stránky OXID eShop. E-shop pro obchodování na internetu s možností stažení české verze zdarma. Snadná instalace s otevřeným zdrojovým kódem http://www.oxid-eshop.cz/vlastnosti-com ... tion-d305/

Naposledy oživil Anonymous v 04 bře 2012 19:20
KAREL2

Zpět na Analýza klíčových slov

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek