Jak vylepšit SEO

Jak optimalizovat, a získávat dobré pozice ve vyhledávačích.

Jak vylepšit SEO

Příspěvekod Petr Wenzel » 23 čer 2012 09:42

Co upravit pro lepší seo na webu [url]masaze-praha4.wz.cz[/url]
Petr Wenzel

Re: Jak vylepšit SEO

Příspěvekod Petr Wenzel » 23 čer 2012 09:57

Web jsem zaregistroval do všech kotalogu které jsem našel na webu http://www.catrank.cz cca 950 odkazů, ale stále se mi nedaří dostat s webem http://www.masaze-praha4.wz.cz na první místa na seznamu na slova Masáže Praha 4 dříve jsem první byl, ale i když jsem do webu nazasahoval tak jsem se propadl cca na 6. místo.
Petr Wenzel

Příspěvekod Luxato » 25 čer 2012 13:41

Ahoj,
vyhľadávače majú rady veľa unikátneho obsahu a tak isto aj pravidelné aktualizácie.
Všetky stránky ktoré sú v Sezname nad tebou toto všetko majú, tým pádom sa ty s hlavnou stránkou, cenníkom a kontaktom ďaleko nedostaneš napriek tomu, že si registroval web do katalógov.

Odporúčam ti web nejak rozšíriť
začni písať články a uverejňuj ich na webe
mohol by si sa pýtať zákazníkov čo si o tebe myslia , na webe vytvoriť rubriku "čo o nás povedali zákazníci" a tam to uverejňovať kladné názory.
Tak bude tvoj web rásť.

Videl by som to na 2. miesto v sezname. Ten čo je prvý ma pagerank 4. Toho predbehneš len ak by si začal vytvárať minisite a odkazovať na seba alebo kupovať silné tematické odkazy.
Luxato

Příspěvekod Bublifuk » 08 srp 2012 12:37

keyword density
masaže 8.12%
masáže praha 8,32%
masáže praha 4 8,91%

Nad 5% sa považuje za spam, ideálne hodnoty pre google sú dokonca 1-2% .
Tak by som ti odporúčal zredukovať tieto slová a slovné spojenia.
Moje eshop koktejlky. V blízkej dobe by som chcel rozbehnúť aj predaj biokrbov aby som si zarobil na luxusnú dovolenku v dubaji.
Bublifuk

Příspěvekod pepperos » 10 srp 2012 16:33

chce to kvalitnější obsah a kvalitnější odkazy
Přihlaste se zdarma do online SEO tréninku na SEOŠkola.cz a získejte přístup k videím o tom, jak zvýšit návštěvnost vaší stránky z vyhledávačů.
pepperos

Příspěvekod jhavrlant » 13 srp 2012 20:49

V první řadě bych si zaregistroval doménu masaze-praha4.cz a pořídil si nějaký levný hosting, který na statickou prezentaci bohatě postačí. Bez toho se dál příliš nehnete. Další věc: Proč máte odkazy partnerů před samotným obsahem? Odkazy by měly být až za obsahem, klasika je menu, obsah a pak až zbytek.

Navíc, začněte nadpisem H1, neopakujte klíčová slova pořád dokola, piště srozumitelné věty, ne hesla. A vůbec, prostě se koukněte jak to má konkurence. Takový paskvil co prezentujete na první místa nikdy nedostanete člověče !!!
jhavrlant

Zpět na SEO

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek