javascript

Obecně o tomto webu, návrhy a kritika.

Příspěvekod joy » 22 pro 2009 11:44

Prosim o odstranenie kontroly javascriptu v kode!

Mam na stranke javascript funkciu, ktora pracuje s php premennymi ktore ziska priamo v kode. Nie je mozne tento javascript dat zvlast do suboru, pretoze by nevedel pracovat s aktualnymi php premennymi na stranke.

Taktiez mam na stranke google a etarget reklamy, ktore zacinaju <script type="text/javascript"> a SEO analyza mi kvoli tomu strhava body...

A dokonca vypise ze vela zbytocneho js kodu... zbytocne to vobec neni, je to potrebne a neni moznost to dat prec! Ako to vysvetlim klientovi, preco ma malo bodov???
joy

Příspěvekod AW » 22 pro 2009 14:05

Pokud nejsi schopen klientovi vysvětlit, že seo sevis je sice pěkná sranda, ale v podstatě je to jen honič ega a taková roztomilá hračka pro webaře, možná by za tebe měl obchodovat někdo jiný :)

Zvlášť, když tvůj písemný projev na mě působí jako červený hadr na býka: začněme vykřičníkem a skončeme třemi otazníky! Píšeš to stylem, jako bys měl NÁROK nebo dokonce PRÁVO změnu požadovat.
AW

Příspěvekod tom » 27 čer 2012 15:56

AW
Skoro přesné. Jen bych neřekl "hračka", ale nástroj pro rychlou kontrolu. Šetří to čas. Ale bavit se se zákazníkem o tom, proč tady mám jen 90% nebo proč mám JS v kódu je scestné.

Naposledy oživil Anonymous v 27 čer 2012 15:56
tom

Zpět na O Seo Servisu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek