Názor na joomla ?

Problémy s hostingem, serverové aplikace, doporučení.

Příspěvekod woblacek » 11 pro 2009 09:41

Dobrý den

Zvažuju zřízení webu za pomocí joomly. Chtěl jsem se tedy zeptat jestli s tímto programem máte někdo zkušenosti. Popřípadě jestli od něj dát ruce pryč a zkusit něco jiného ?

Dík
woblacek

Příspěvekod Karel Dytrych » 11 pro 2009 17:07

Pokud chcete mit kvalitni kod, tak to bude chtit spousty uprav v sablonach, asi se to ale da vymakat... Urite patri k tem lepsim variantam podobnych reseni.
Karel Dytrych

Příspěvekod tom » 03 říj 2012 22:03

Záleží na tom, jestli chceš vyrobit web ze stavebnice, nebo jestli se chceš naučit weby psát. Ze stavebnice je to "na počkání", ale má to svoje meze a když budeš potřebovat něco, co stavebnice neumí, stejně se musíš něco naučit.
Když žádnou stavebnici nepoužiješ a naučíš se dělat weby bez ní, bude to chvilku trvat, ale budeš přesně vědět, jak to funguje a můžeš naprogramovat cokoliv. Časem si uděláš svou vlastní stavebnici, která ti umožní střílet 5 jednodušších webů za měsíc, jaksi vedle větších dlouhodobějších projektů.
tom

Re: Názor na joomla ?

Příspěvekod micki » 11 lis 2012 16:29

Docela by mě zajímalo jestli se dal woblacek na joomlu téma je již starší... Každopádně chci napsat že jsem se dost divil že třeba takový takový projekt jako je prozeny.cz běží na joomle..
micki

Zpět na Hosting

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek