Nový hosting a problem s diakritikou

Problémy s hostingem, serverové aplikace, doporučení.

Příspěvekod jasin755 » 15 led 2009 19:26

Zdravím, doposud jsem jel na jednom nejmenovaném hostingu který ale ovšem často padal... tak jsem přesel na jiný, přesměroval jsem DNS a přehrál celý starý ftp na nový hosting. Avšak jsem si všiml jedné věci a to že když mam rolovací formulář pro výběr barvy např mezi Zeleno-černou a Červenou tak nastane zvláštní situace. Stane se to že uživatel na výběr vidi "Zeleno - černa" a "ervená"... prostě se vždycky ztratí první diakritické písmenko... když je diakrtika uprostřed názvu tak to ničemu nevadí ale nesmí být na začátku slova. Už si s tím nevím rady... všechno kódování je správně nastavené atd... Kdo by věděl čím by to mohlo být tak prosím ať poradí.
jasin755

Příspěvekod martin@och.cz » 15 led 2009 21:15

Zmenit hosting...
martin@och.cz

Příspěvekod Karel Dytrych » 15 led 2009 21:49

Ano treba na www.vas-hosting.cz, cestina vam urcite pujde, dostupnost vysoka a co se tyce technicke podpory, tak byste se urcite nemusel ptat na cizim foru...
Karel Dytrych

Příspěvekod jasin755 » 16 led 2009 08:34

Tohle bohužel není řešení. Z nějakého důvodu chci zůstat na stávajicím hostingu. Na tom hostingu jede hodně webu a nemá problém s čestinou. Když tak vlastně přemýšlím ja také nemám problem s čestinou... normálně v textu vidím včechny znaky. Jenom ve formuláři atd... mě chybí vždycky první diakriticke písmenko.
jasin755

Příspěvekod jasin755 » 17 led 2009 20:58

Problém jsem vyřešil a odpovím si sám. Chyba byla v tom že web byl optimalizovaný pro PHP4 a na serveru běžela verze PHP5.
jasin755

Příspěvekod Lester » 17 led 2009 21:21

Muzete to specifikovat blize ?
Lester

Příspěvekod jasin755 » 01 říj 2012 20:18

Nemůžu, sám nevím přesně co to způsobovalo. Bylo zjištěno že se to děje pouze na hostingu s PHP verzi 5. Napsal jsem na hosting aby mě změnily interpreta z 5 na 4 a zase to jde tak jak má.

Naposledy oživil Anonymous v 01 říj 2012 20:18
jasin755

Zpět na Hosting

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek