Pořadí klíčových slov v titulku

Vše o nástroji analyzující klíčová slova webových stránek.

Příspěvekod cstech » 10 kvě 2009 18:34

Rád bych se zeptal co je pro nasi prezentaci lepsi pokud se zabyvame webdegnem a tvorbou www.... Jestli dat do titulku nejprve Webdesign, tvorba www - Nazev firmy nebo Nazev firmy - webdesign a tvorba www. V analyze sily webu to posuzuje umisteni ve vyhledavacich podle zadani prvnich ctyrech slov titulku, tudis varianta dve je mnohem vice unikatni diky nazvu firmy a proto je sila lepsi. Neni pak ale horsi dohledatelnost na ona klicova slova? Diky za odpoved, Adam
cstech

Příspěvekod Anonymní » 10 kvě 2009 18:59

Podle ceho chces, aby Te nasli lidi, podle nazvu firmy nebo podle sluzeb, ktere nabizite? Mne osobne nezajima nazev firmy, ale sluzby, ktere jsou nabizeny. A vem si to, ze si Tvoje stranky da nekdo do oblibenych a zapomene nazev firmy a ma tam x zalozek a zrovna bude hledat tu zajimavou stranku o tvorbe www. ;-) Osobne bych volil prvni moznost. A pokud mas nejakou zajimavou adresu, tak bych ji do titulku dal, nez nejaky nazev firmy, pokud ovsem bude v titulku dobre vypadat.
Anonymní

Příspěvekod Homer » 11 kvě 2009 14:09

Pokud máš známou firmu, nepř. Microsoft, Google, Seznam atd. klidně dej název firmy na první místo. Pokud máš ale firmu o trošku míň známou, dal bych na první místo hlavní kw z daného oboru.
Homer

Příspěvekod alexsedron » 11 kvě 2009 18:24

Asi tak jak říká, Homer... Když se řekne Ford, každý vidí auto, když to řeknu DITOM, tak nevíš nic :o)
alexsedron

Příspěvekod Abraka » 13 bře 2012 21:06

Dobry den
Dobry den
Vlastním e-shop www.franhaus.cz a můj problém spočívá ve vašem hledači slov, sekce vyhledávače – je to 100% nástroj? Při zadání slova stavebnice, nevyhledá žádný tag a přitom stránku mam umocněnou na slovo, už měsíc, to samé je u Lega (postranky Lega roboti indexovali).
Před týdnem jsem si nechal udělat úpravu na čisté url, jestli to není způsobeno tím, ale nezjistil jsem, že tagy spadly u Google, ale spíše u Seznamu. U seznamu navíc spadl rank o 10 bodu na každé stránce. Ještě jedna informaci, používám seo-lištu na dvě slova. Jak je to možné a proč! Prosím o radu a děkuji za odpověď.

Naposledy oživil Anonymous v 13 bře 2012 21:06
Abraka

Zpět na Analýza klíčových slov

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek