Polimex.cz - extrémní propad Seznam.cz (Google je OK)

Jak optimalizovat, a získávat dobré pozice ve vyhledávačích.

Příspěvekod Fantomx » 05 črc 2010 11:07

Dobrý den,

rád bych Vás poprosil, jestli byste se mi někdo nepodívali na www.polimex.cz - je to jednostránková webovka, která odkazuje na klienta na jeho polský e-shop.

Na počátku optimalizace šlo vše hladce a na Seznam.cz jsme se drželi na hlavní slova "tkaniny", "nitě", "galanterie" na první stránce, pak v květnu došlo k obrovskému propadu na cca 6-7 stránku a ať dělám, co dělám, nemohu to zvednout na původní hodnoty. Google.cz drží stále velmi krásné pozice.

Prosím o každou radu! Děkuji moc!
Fantomx

Příspěvekod Anonymní » 05 črc 2010 11:49

Rád "poradím". Neztrácejte čas s laděním na szn.cz. Sám szn.cz brzy přijde o 1. pozici na čes. trhu a brzy jej předstihne google. Snaží se dělat něco podobného a nějak se jim to nedaří. Jistě nejste jediný s tímto problémem. Tento problém řeší sta tisíce možná miliony lidí. Sám jsem to zkoušel od února 2010 bez úspěchů. Neví si s tím rady ani tzv. "seokonzultanti", kteří Vám většinou poradí, abyste ladili podstránky, ovšem tu stránku, která spadla tak na tu zapomeňte - zpravidla je to hlavní stránka na, kterou vede nejvíce odkazů...
Toť má zkušenost. Náš web byl na určitá kw, které jsem potřeboval na 1. pozicích ve všech vyhledávačích za poslední 2 roky resp. je pořád, ale mimo szn.
Omlouvám se tímto všem seo konz. pokud se jich to dotklo, ale toto je můj názor na szn.
Ať žije google!!!!!
Anonymní

Příspěvekod tom » 05 črc 2010 13:15

Fantomx:
Připadá mi logické, že stránka, která nemá žádný obsah, není na první stránce. Proč by měla konkurovat webům, které obsah mají? Co jako návštěvník jejím otevřením získám?

Anonymní:
Díky za informaci. Je to super, že se tady jednou za čas objeví i odborník, který se v oboru vyzná.
tom

Příspěvekod Anonymní » 07 črc 2010 14:44

ahojte,
škoda že nám anonymní neřekl kdy to brzy bude.
Anonymní

Příspěvekod kikoo » 07 črc 2010 14:52

Pre anonymní2 :)

Bude to už určite veľmi skoro, pretože slovenský zoznam.sk je v krachu už pol roka a seznam.cz možno do krachu nejde, ale o pozíciu príde v priebehu pár rokov a možno aj skôr. Google, Facebook a YouTube sú veľmi ovplyvňované medzi sebou najmä v posledných mesiacoch a seznam.cz je len malá prekážka medzi nimi :)
kikoo

Příspěvekod dawe.sy » 07 črc 2010 14:57

kikoo
zoznam.sk nemá nic společného se seznam.cz :)
dawe.sy

Příspěvekod hawkey » 07 črc 2010 15:01

Vy to tady dobře motáte dohromady...

Seznam má v podílu na trhu pořád ještě ohromný náskok před googlem, takže nějaké věštění brzkých konců je docela mimo mísu. Běžní uživatelé jsou konzervativní a nemají žádný důvod proč přecházet.
hawkey

Příspěvekod kikoo » 07 črc 2010 15:17

Nikdo predsa netvrdí, že seznam.cz stratí svoje prvenstvo za 2mesiace a pod. je to ale obdobie pár rokov. Mimochodom zoznam a seznam majú viac spoločného ako si myslíš.
kikoo

Příspěvekod dawe.sy » 07 črc 2010 15:29

kikoo
seznam.cz založil zoznam.sk, poté prodal, to je vše, co mají společného... mimochodem.. Dokud budou lidi, kteří si neumí nastavit domovskou stránku na svém PC, tak seznam.cz bude mít vždy nějaký podíl na trhu..:-), takže optimalizovat pro seznam je normální.
dawe.sy

Příspěvekod kikoo » 07 črc 2010 16:12

dawe.sy

Ja som to nemyslel z časti podielovej. Obe stránky sú(boli) v oboch krajinách jednotky a keď Google vytlačil ten náš zoznam, tak potom nebude dlho trvať a Google vytlačí aj váš seznam :) Obe stránky boli na rovnakej úrovni, akurát, že vás je viac, tak sa to tak rýchlo neprejavilo. Ale aj na vás dojde :)
kikoo

Příspěvekod dawe.sy » 08 dub 2012 20:31

no comment ;-)
dawe.sy

Zpět na SEO

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek