Pozice na seznamu,googlu

Vše o nástroji analyzující klíčová slova webových stránek.

Příspěvekod seibien2 » 03 čer 2010 20:47

Zdravim,po novém roce se má doména která se na seznamu objevovala na 2 místě a na google na 4 na klíčová slova share-rapid,rapidshare se nyní nezobrazuje nebo až někde daleko na koci,nevíte v čem bude zakopaný pes?? Děkuji za každou radu
seibien2

Příspěvekod merits » 04 čer 2010 08:00

Seznam někdy v té době změnil svůj algoritmus pro vyhodnocování relevantnosti webu k hledanému slovu.
Hoďte sem prosím url Vašeho webu, ať to můžeme checknout.
merits

Příspěvekod seibien2 » 04 čer 2010 15:07

seibien2

Příspěvekod Anonymní » 04 čer 2010 15:35

Já osobně bych začal s duplicitou.
www.share-rapid.info
www.share-rapid.cz
www.share-rapid.com
www.s-rapid.cz

a věřím, že těch domén máte spousty dalších. Pokud máte zájem o pomoc, ozvěte se na mail n.gage2@seznam.cz. Rád vyměním rady za kredit.
Anonymní

Příspěvekod merits » 04 čer 2010 19:59

Mazec,
takové hrubky dneska ještě někdo dělá?
Rozhodně vyberte jednu jedinou doménu, na které budete provozovat web a ze všech ostatních domén přesměrujte veškerý provoz na tu jedinou.
merits

Příspěvekod Anonymní » 05 čer 2010 09:36

Teď jsem to probíral s dotyčným. Bohužel každá z těch domén má jiného vlastníka. Docela zajímavá situace, počítám, že každý má nějaké provize ze stahování, takže bude upřednostňovat doménu svoji. Takhle bych to, ale viděl na to, že tím odstřelí ve vyledávačích všechny domény.
Anonymní

Příspěvekod se.ma » 08 úno 2012 21:24

dobrý den poslední dobou jsem úplně vedle nedaří se mi v goolu ani seznamu, dříve jsem byla na první stránce a ted jsem vypadla a ne a ne se tam dostat můžete mě někdo se podívat na web kde mám chyby
www.detsky-obleceni.cz
se.ma

Re:

Příspěvekod pistolnik » 03 říj 2012 21:54

se.ma píše:dobrý den poslední dobou jsem úplně vedle nedaří se mi v goolu ani seznamu, dříve jsem byla na první stránce a ted jsem vypadla a ne a ne se tam dostat můžete mě někdo se podívat na web kde mám chyby
http://www.detsky-obleceni.cz

Začal bych celkovou analýzou klíčových slov a dát si do pořádku title a H1. Máte v tom pěkný nepořádek.

Naposledy oživil Anonymous v 03 říj 2012 21:54
pistolnik

Zpět na Analýza klíčových slov

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek