Proč se mi nestáhne má stránka o autech? Ale pořád načítá

Copak to mě validátor chce? Nevíte co jsou to ty indexované stránky a zpětné odkazy?

Pokud toho o tvrobě webu a SEO optimalizaci moc nevíte, použijte prosím toto fórum.

Proč se mi nestáhne má stránka o autech? Ale pořád načítá

Příspěvekod janpolasek » 02 zář 2014 10:56

Mám takové fórum o osobních automobilech http://www.osobak.cz/ a dokud jsem tam nepřidal reklamu, tak fungovalo správně.

Nyní ale nastává ten problém, že vidím, jako by se pořád stahovala data a stránka nikdy neukončila své stahování se. Tento jen nastává jen v některých prohlížečích - např. Opera, ale i jiné. Mám i potvrzeno od jiných uživatelů, že jim to má stránka dělá. Ale přitom oni sami na jiných WWW nemají tento problém.

Dělá to prostě jen můj web. Už jsem si i kontrolovat zdrojový kód a kódy s reklamou jsem tam vložil správně. Už opravdu nevím co mám dělat. A zatím mi absolutně nikdo neporadil.
janpolasek

Re: Proč se mi nestáhne má stránka o autech? Ale pořád načít

Příspěvekod svatekr » 07 zář 2014 19:54

Ahoj.
Já na tvou stránku koukám z Linuxu ve Firefoxu. Načte se celá během chvilky a už se nenačítá. Koukal jsem ve Firebugu a hlásí to chybu 404, že favicon na adrese http://t0.gstatic.com/favicon?q=tbn:ANd ... XGfXcgcY1w nelze načíst.
Jsou to vlastně 3 stejné chyby - favicon.ico z domény t0.gstatic.com, t1.gstatic.com a t3.gstatic.com. Tuším tedy, že jde o ty vložené reklamy, jelikož jsou taky 3 :-)
Bude to asi otázka na Google, ale nečekal bych, že ti pomůžou. Možná by pomohlo nějaké kouzlo s htaccess, ale to už je nad mé síly.
svatekr

Re: Proč se mi nestáhne má stránka o autech? Ale pořád načít

Příspěvekod reklamniagent » 27 pro 2014 21:26

NO, já to otestoval ve Firefoxu se zapplým Adblock a vše proběhlo ihned. Pak jsem "nasadil" Comodo Ice Dragon prohlížeč a tady se dostavil "zásek" cca 2-4 sekundy, dokud se nenačetla Google reklama. JO to je ten zdržovák. Ono, v takových případech si nemůžete "google reklamu" odladit pro výkon a musíte použít, co dostanete. Doporučení! Nepoužívat google reklamu. POkud musíte nebo chcete, dejte tam jen jednu a někam bokem, takhle to je celé rozhozené...
Já jsem viděl tohle.. "http://ctrlv.cz/lPmI" a tam dole je pak ta třetí reklama... Jednodušší by bylo domluvit si reklamu s "někým osoběn" udělat PNG obrázek a ten tam umístit. Ty automatické systémy na reklamu od kohokoli, na osobních webech, stojí za prd...
Jsem internetový reklamní agent, specializuju se na SEO služby a provádím jen poctivé SEO. Vyrábím WWW stránky pod WP a spravuji produktovou reklamu. Chcete být vidět?Internetový marketing. Poradenství
reklamniagent

Zpět na Pro začátečníky

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek