Propad webu na sezenamu

Vše o nástroji analyzující klíčová slova webových stránek.

Re: Propad webu na sezenamu

Příspěvekod reklamniagent » 01 úno 2014 15:30

Dobrý den,díval jsem se na Váš web a je to jednoduché. Váš web používá zakázené metody propagace a docela slušné PRASEO..

Třeba tohle - jde o neviditelný H2 a H3 a ten, kdo Vám to dělal Vám určitě slíbíl vysoké pozioce za krátkou dobu, že jo?
Ale určitě Vám už neřekl, že jak rychle půjdete na horu, tak rychle spadnete dolů, nebo až do fulltextového pekla... Protože tohle udělá jenom ten, kdo pracuje podvodnými metodami. Odsud se dostat zpět nebude jen tak. A brzy očekávejte o propad na Google a jestli provedou propočet nyní na jaře, zpět se dostanete až ke konci roku 2014, možná.

<div style="display: none;">
<h2>Plovoucí podlahy</h2>
<h3>Plovoucí Podlahy</h3>
</div>

Tohle je prasárna nejvyššího stupně.

Nebo tohle : Plovoucí Podlahy , Podlahy Brno, Plovoucí podlahy, Dřevěné podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, korkové podlahy, Přírodní linoleum, broušení parket, renovace podlah, koberce, samonivelační stěrky, dřevěné rošty, půjčovna nářadí.

Proč to tam jen tak? Protože podvod na vyhledávače... "Jenže ono už tu být tučňák od Google a další algoritmy, i od Seznamu.."

A tak bych mohl procházet celý Váš web a všude něco najít...

Chcete poctívé metody SEO? Opravit web? Pomoci se správným nastavením? Napište mi na můj e-mail..
ilja@reklamniagent.cz
Jsem internetový reklamní agent, specializuju se na SEO služby a provádím jen poctivé SEO. Vyrábím WWW stránky pod WP a spravuji produktovou reklamu. Chcete být vidět?Internetový marketing. Poradenství
reklamniagent

Příspěvekod Rylas » 05 úno 2014 10:36

To je tak :-) když chce někdo víc a víc tak potom nemá nic :D

Čecháček :-) zaprasit honem rychle ať mám co nejlepší pozice :D

Hamty hamty, ať mám víc než tamty, dobře ti tak za tu prasárnu.
Rylas

Příspěvekod Damon » 13 úno 2014 16:05

Popravdě se ani trochu nedivím, jako člověk bych z toho webu utekl hned a už se nevrátil a podobně je to i s boty vyhledávačů ;-)
Damon

Příspěvekod lacazette » 14 dub 2014 09:49

Přesně jak píše reklamni agent, váš web byl pravděpodobně penalizován. Co se týče UX designu, web by se dal postavit určitě lépe.
lacazette

Re: Propad webu na seznam.cz 2014

Příspěvekod PavelL » 01 kvě 2014 15:32

Zdravím, bohužel to není přímo odpověď na propad zde uvedených konkrétních stránek, ale zajímalo by mě, to co se dělej poslední dobou na Seznam.cz, na některá klíčová slova se pozice řady webů mění každý den, včetně těch našich. Skáče to klidně z první stránky vyhledávání na druhou a zpět. Minulý týden se nám dokonce stránka propadla na jedno klíčové slovo až na pátou stranu, přitom další klíčová slova se zobrazují v pořádku na první straně. Vypadá to jako penalizace. Je to ale divné, jelikož jsme byli dlouhou na prvních pozicích a nic jsme neměnili. Což neznamená, že se na webu stále nepracuje. Ale spíše mluvím o tom, že jsme nedělali žádné site-wide výměny odkazů apod. Napadá mě tedy, jestli Seznam.cz nevypustil nějakou aktualizaci v SERPu? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Předem díky za odpověď
PavelL

Příspěvekod Manny » 28 čer 2015 15:38

Pro mě je už jen snaha být mezi prvními na Seznamu úplně mimo mísu. Snad nemusím vysvětlovat, ale těm hloubavějším je to jistě jasné ;)
Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupóny a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
Manny

Příspěvekod sambi » 23 črc 2016 20:44

Manny píše:Pro mě je už jen snaha být mezi prvními na Seznamu úplně mimo mísu. Snad nemusím vysvětlovat, ale těm hloubavějším je to jistě jasné ;)

S tímto nesouhlasím. Hodně záleží na tématu stránek. Zpravidla techničtější témata a odbornější mají mnohem větší návštěvnost z Google a proto se jim vyplatí optimalizace hlavně pro Google.
Méně technicky zdatní uživatelé ještě stále používají Seznam, je jedno z jakého důvodu, jestli ze setrvačnosti protože to byla první stránka co všude viděli po připojení k internetu. Jsou obory kde stále Seznam přivede více návštěvníků jak Google. Takže ho nejde takto obecně zatracovat.
Navštivte tématické stránky se SEO návody, které Vám mohou odpovědět na spoustu otázek ohledně SEO.
sambi

Zpět na Analýza klíčových slov

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek