Propagace pomocí soutěže/ankety s cenami za 40000 Kč

Marketing ve vyhledávačích adWords, adSense, Sklik, ...

Propagace pomocí soutěže/ankety s cenami za 40000 Kč

Příspěvekod Rom4n » 02 srp 2012 20:30

Zdravím,

chtěl bych dostat zpětnou vazbu na soutěž, kterou jsme spustili tento týden na webu http://www.sportcentral.cz . Jde o anketu Sport roku 2012, ve které hledáme nejoblíbenější české sporty. Anketa je pojatá jako komplexní sociologický výzkum trvající 6 týdnů. Je hodně propojená s Facebookem, motivuje uživatele k plnění doplňkových úkolů.

V soutěži mohou uživatelé vyhrát jak věcné ceny, tak poukazy na sportování zdarma nebo se slevou (50 - 90%).

Cíle ankety/soutěže jsou:
- podpora sportu / aktivního životního stylu
- ukázání webu SportCentral.cz veřejnosti
- propagace partnerů soutěže (sportoviště, další partneři) + např. motivace soutěžících stát se jejich fanoušky na FB, ohodnotit sportoviště, přidat nová sportoviště, ...
- podpora lidí ve sportování - cca 800 lidí vyhraje ceny na sportování tam, kde ještě možná nebyli, vyzkouší si nový sport, apod.

Náš vklad byl, že jsme celou soutěž vymysleli, naprogramovali, zorganizovali. Od partnerů jsme získali ceny v hodnotě přes 400.000 Kč, které budeme rozdávat stovkám soutěžících. Dále jsme získali podporu v podobě bannerů, článků, příspěvků na FB, apod.

Nejde mi zde o propagaci akce (to bych napsal jiný příspěvek :) ). Jde mi to její hodnocení z hlediska technického a marketingového, o její kritiku a jakékoli nápady na zlepšení. Proto prosím kohokoli, kdo má zájem, koukněte se na ni, zkuste soutěžit a napište mi prosím váš názor. Rád bych se za to nějak odvděčil - pokud vás napadne jak, připište to prosím také.

Díky, Roman
Rom4n
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2011 15:51

Zpět na SEM

 


  • { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků