Prosím o radu k vylepšení stránek: www.ilove-italy.cz

Vše o nástroji analyzující sílu webových stránek.

Prosím o radu k vylepšení stránek: www.ilove-italy.cz

Příspěvekod bzumík » 10 dub 2013 21:46

Ahoj všichni...chci vás poprosit o radu co se týče návštěvnosti mých stránek.. http://www.ilove-italy.cz Zatím je to tak kolem 10 lidí denně..snžím se vylepšit seo a hlavně kvalitu stránek a přidávat co nejvíce články..ale třeba vůbec tam nemám komentáře nebo like, které by mi asi úplně nejvíce pomohly..třeba i negativní kritika, abych věděla na co se zaměřit a co zlepšit. Děkuju

P.S. nejsem žádnej profík, tak uvítám jakoukoliv radu jak vylepšit kvalitu stránek z pohledu seo atd. Díky. :roll:
bzumík

Re: Prosím o radu k vylepšení stránek: www.ilove-italy.cz

Příspěvekod Zdenda7878 » 12 dub 2013 05:23

Už dlouho jsem se tak nenasmál. Když přeskočím to že web má vzhled kolem roku 1995 tak mě pobavilo toto:
Pizza:
- rajčatový protlak cca 400 ml (Valfrutta, Ortomio nebo jiný italský protlak – dobrý výběr v Kauflandu, Bille nebo Tescu)
Za to by tě každej Ital nafackoval. Omáčka na pizzu JEDINĚ Z RAJČAT!!!!!!!!!!!! To tu Itálii moc nemáš ráda když o nich píšeš toto. Mám kamaráda Itala a ten mi na to řekl že jim děláš pěknou ostudu. V Itálii si s tím dávají záležet. Když propaguješ Itálii tak to piš jak to tam vaří, a né jak to děláš ty. Je to jako kdyby někdo psal o česku "Vaří tam super svíčkovou ze psa" - to je to samé, taky to není pravda a uráželo by nás to. Tak to prosím nedělej.
Uržíš je. Pak tam je "nikdy nenahrazovat kečup za rajčatový protlak" proč by nahrazovali kečup? Oni takové srač... nepoužívají. Dávají rajčata.
To jim děláš pěknou reklamu. Bože, bože, než začneš o něčem psát tak si o tom aspoň něco zjisti. http://www.pizza-cup.cz/vse-o-pizze?id=5
A jak zlepšit seo?
1. s chybama ve zdrojáku to asi nepude.
2. vedou na tebe 2 zpětné odkazy.
3. web musí mít originální texty.
5. atd, atd.. pokud neumíš dělat web tak se na to vys... stejně tam píšeš blbosti. Když nevíte co by tak si udělejte web a začněte všude psát, pomoc, pomoc, nevím co s tím neumím dělat weby ale seru se do toho pomocte mi. A všichni přiběhnou a zdarma tě budou radit. Prober se!!!!
Zdenda7878

Příspěvekod bzumka » 12 dub 2013 08:00

Milý zdendo,

děkuju za velmi zajímavý komentář. Asi si by si mi rád vysvětlil, z čeho se takový italský rajčatový protlak dělá, když ne 100% z rajčat, že?
Pro tvou informaci, jsem v Itálii žila opravdu hodně dlouho a moje recepty nejsou "moje" ale pochází všechny z italských rodin, od
italských kamarádů a především od profesionální kuchařky - babičky a mámy mého italského přítele.

Dále pokud sis nevšiml, tento web není pro Italy, kteří své recepty většinou vařit umí, ale pro Čechy, kteří ten kečup za
protlak nahrazují..asi sis tohoto malého detailu nevšiml, když si tak do hloubky studoval text.
bzumka

Příspěvekod Zdenda7878 » 12 dub 2013 10:37

Pizza z protlaku není Italská , to tu na nikoho nezkoušej. Nikdy neuděláš takovou jako z čerstvých rajčat. Ty se tam nedávají jenom tak. Má to několik důvodů. Například ten , že čerstvá rajčata jsou stará např. tejden. Pokud si koupíš protlak na kterém je trvanlivost 2 roky, tak tím čerstvá rajčata nenahradíš. Víš kolik je v tom éček a konzervantů aby to ty 2 roky vydrželo? Proto se dělá Italská pizza z pravých rajčat. Těch důvodů je víc (barva, konzistence, chuť, struktura omáčky). Dělám kuchaře 28 let. Tak mi nepoučuj. Pokud tam dáš protlak, tak tu pizzu zabiješ a můžeš tam dát rovnou kečup to je to samé. Budeš mít dokonalou českou pizzu o které píšeš že je Italská.
Margherita , Marinara , Capricciosa ,Pizza quattro stagioni , Pizza quattro formaggi, do italské pizzy patří rajčata. Když pam pizzu nakrájíš a přineseš ji hostům na stůl, oni nadzvednou kousek pizzy a vidí kromě ostatního i kousky rajčat v té omáčce, musí to bejt jako mozaika a při kousnutí musíš cítit ječtě malílinko že je to rajčátko, kreté je následované chutí bazalky, výraznou chutí sýru , a nakonec cítit chuť oregana které zanechá závěrečný ocas........ A né tam nalejt protlak!!!! Vypadá to jako když se do toho někdo posadí prdelí a vysere se. Prostě se nás snažíš přesvědčit že bílá barva je zelená, mi ji ale vidíme bílou.
Zdenda7878

Příspěvekod pepperos » 12 dub 2013 17:40

Zdravím.
Určitě vylepšit diakritiku, která se alespoň mě zobrazuje jiným písmem: http://screencast.com/t/7gOPT22Gi
Někdy se mi zdá, že na webu na jedné stránce píšete o několika relativně různých věcech. Kdybyste sekce rozložila, z hlediska SEO by to mělo větší úspěch. Takže stávající obsah rozdělit na více podstránek.
Přihlaste se zdarma do online SEO tréninku na SEOŠkola.cz a získejte přístup k videím o tom, jak zvýšit návštěvnost vaší stránky z vyhledávačů.
pepperos

Příspěvekod Silvie » 16 dub 2013 17:24

Dobrý den, v případě zájmu můžete bezplatně vložit redakční článek se třemi obrázky a třemi prolinky na http://aktualitycz.cz. Tiskovou zprávu je potřeba zaslat na: redakce@aktualitycz.cz ke schválení. Následně Vám bude zaslán náhled článku a poté bude možná jeho publikace. Budeme se těšit na Váš příspěvek, redakce Aktualitycz.cz
Silvie

Příspěvekod bzumkaaa » 21 čer 2013 18:42

Děkuju moc za radu. Ta diakritika je zvláštní, nevím jak je to možné, zkoušela jsem to zobrazit v různých prohlížečích a na jiných počítačích, ale zobrazuje se mi to správně. Ještě to prozkoumám, děkuju.
bzumkaaa

Další

Zpět na Síla webu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek