Registrace obchodu na seznam - zboží

Copak to mě validátor chce? Nevíte co jsou to ty indexované stránky a zpětné odkazy?

Pokud toho o tvrobě webu a SEO optimalizaci moc nevíte, použijte prosím toto fórum.

Příspěvekod soula » 09 úno 2010 06:20

Hledám někoho kdo umí zaregistrovat obchod na seznam- zboží, jde o vytvoření (tzv. XML feed)
soula

Příspěvekod fany » 09 úno 2010 09:22

jaký bo to měl být konkrétně obchod?
fany

Příspěvekod soula » 09 úno 2010 11:41

Podívej se na www.wolfgartennaradi.cz, hlavně nevím, jak udělat ten feed, to ostatní už asi není problém, ale už bych to asi rád nechal jako komplet,
co za to? Jasně za dara to nechci.
soula

Příspěvekod fany » 09 úno 2010 11:59

Kolik tam máš položek, nechce se mi to počítat. Měníš často sortiment? nebo je to spíš statika. Jde o to, jestli to napsat ručně nebo generovat.
fany

Příspěvekod jarin001 » 09 úno 2010 12:41

Vždycky generovat, v tomhle případě bych se ale obrátil na technickou podporu webgarden.cz, feed.php alespoň pro zbozi.cz by měl být základní součastí služeb a předpokládám že pro svoje weby již výstupy mají vytvořené.
Pokud ne tak teprve potom to někomu zadat.
Já pokud vytvořím shop tak je samozřejmostí pro uživatele že mají výstupy
pro zbozi.cz, heureka apod..
jarin001

Příspěvekod soula » 09 úno 2010 13:28

momentálně je tam 169 položek a může být max do 200. Myslím asi generovat, pak už si to ten robot sám aktualizuje. Je to tak ne?
soula

Příspěvekod fany » 09 úno 2010 13:53

já to dělám ručně, můžu si tam pak napsat co potřebuji, 170položek není tak hodně, generovaný feed mám taky, ale jen pro g.
fany

Příspěvekod soula » 09 úno 2010 14:27

myslíš s tím google? Tak tam by to také mohlo být. Ještě dnes tam doplním nějaké cca 15 položek.
soula

Příspěvekod soula » 09 úno 2010 14:28

Sortiment více méně zůstane, max může nějaká položka přibýt, ale je to v řádu do 15 ks
soula

Příspěvekod Anonymní » 10 úno 2010 08:58

tak to bych si řešil sám, je zbytečně generovat xml pro 200položek, nezapomeň že zboží vyhledává fulltextově a upřednostnované jsou placené zápisy..
Anonymní

Příspěvekod soula » 10 úno 2010 12:12

Tak co radíš, prosím nějak pro laika. Díky.
soula

Příspěvekod tom » 10 úno 2010 13:22

Umím to udělat za 500-Kč. Budu potřebovat vyexportovanou tabulku zboží, abych znal strukturu. A pro představu cca 5-10 položek.

Předvedu, vystavím fakturu, až přitečou peníze, dám php.
jatombrno@centrum.cz
tom

Příspěvekod dawe.sy » 12 úno 2013 08:58

no a nebo si vytvoř sám nějaký skript, který ti vycucá celou databázi a pomocí nějakých svých podmínek už jenom zapisovat do xml. Na netu toho je kupa, stačí hledat.. Nebo využij Toma a máš to za 500 bez starostí :) každopádně bych doporučoval stejně ve finále pak nějakou tu kačku hodit do seznamu (kačka za proklik není moc a pokud prodáváš fajn věci za dobré ceny tak se to vyplatí :-D

Naposledy oživil Anonymous v 12 úno 2013 08:58
dawe.sy

Zpět na Pro začátečníky

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek