seo-servis - počet stránek v google.com ?

Obecně o tomto webu, návrhy a kritika.

Příspěvekod jarin001 » 15 pro 2009 02:30

Nechápu proč seo-servis vyhledává zaindexované stránky na google.com a ne na google.cz, který je pro české stránky snad důležitější. Rozdíly jsou neskutečné, u mně 240 na google.com ( myslel jsem že se mi poděly někam stránky ) na google.cz - 1510. Který údaj je pro český web relevantnější ?
jarin001

Příspěvekod tcladin » 15 pro 2009 12:10

Pro české stránky je důležitější .cz, protože ten se otevírá čechům(vyhledávání z prohlížeče i po zadání google.com se otevře google.cz- asi podle IP nebo mutace prohlížeče.)
Poku budete chtít simulovat např. že si slovák a hledáš "lacne pocitace" zadej:
http://www.google.sk/search?hl=sk&source=hp&q=lacne+pocitace&lr=&aq=2&oq=lacn%C3%A9+po
tcladin

Příspěvekod jarin001 » 15 pro 2009 14:07

Pro české stránky je samozřejmě relevantnější údaj z google.cz, prostě jen nechápu proč se berou výsledky z google.com, to je nebe a dudy. Pokud je to proto aby se zjistily výsledky slovenských stránek, bude stejně počet indexovaných stránek jiný než na google.sk.
jarin001

Příspěvekod Anonymní » 19 pro 2009 12:50

Taky se připojuju, na google.cz mám zaindexovaných 10x tolik stránek.
Anonymní

Příspěvekod Lord » 19 pro 2009 16:01

To je takle az posledni tyden a taky bych se priklanel k navratu google.cz
Lord

Příspěvekod petr.eire@sezna m.cz » 01 lis 2010 09:56

Dobry den, chtel jsem se vas zeptat-funguje vam pri testu Sily Stranky pocet zaindexovanych stranek GOOGLEM? me to nic neukazuje.
petr.eire@sezna m.cz

Příspěvekod siva01 » 06 lis 2010 20:34

Dobry den, chtel jsem se vas zeptat-funguje vam pri testu Sily Stranky pocet zaindexovanych stranek GOOGLEM? me to nic neukazuje.

a je ten web zaindexovaný ? Počet zaindexovaných stránek zjistím pomocí operátoru ( zadám do vyhledávacího pole )

site:nazevodmeny.cz

výsledek hodí počet zaindexovaných stránek a pak ty stránky.. pokud není zaindexovaná ani jedna, tak pak přidat URL

http://www.google.cz/addurl
siva01

Příspěvekod merits » 05 kvě 2012 19:48

velice elegantně a s přehledem kolik a proč máte v google zindexováno zjistíte v google webmaster tools.
merits

Zpět na O Seo Servisu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek