Stáří domény

Vše o nástroji analyzující sílu webových stránek.

Příspěvekod jarin001 » 24 lis 2009 01:08

Já tě nenapadám, ale je tu spousta uživatelů který hledaj řešení, tím že jim poskytneš část angl. textu z webarchivu jim moc nepomůže.
Já jsem si prošel celý proces včetně registrace, pročetl jsem FAQ hledal v jeho fórech a o přidání URL tam zmínka není, kromě dmoz.org. Jestli si objevil link na přidání URL do Wayback Machine neznamená indexaci v archive.org.
Když jsi přesvědčený že tvůj názor je správný, tak tu pro všechny uživatele popiš krok za krokem postup, budeš první, protože na internetu o téhle možnosti nikde nic není. Můj názor je, že archive.org jako poskytovatel dalších služeb nabádá k registraci za jiným účelem než je indexování tvojí domény.
jarin001

Příspěvekod jarin001 » 24 lis 2009 01:25

Ještě jenom doplním, adresy který si uvedl jsem si načetl a přidání tam je, ale jak jsem psal, do Wayback Machine. Uvádí se tam i 6 měsíců do indexace, ale to na archive.org také, ikdyž s rozmezím 6-14 měsíců.
<strong>pozn. Pokud někomu záleží na stáří domény jen kvůli bodům z SEO, tak není třeba se tím zatěžovat, nemá to žádný vliv na umístění ve vyhledávačích nebo ranku.
Pokud někdo potřebuje prokázat stáří domény z důvodu prodeje webu, domény apod., stačí klasický whois např. na https://www.forpsi.com/domain/whois.php</strong>
jarin001

Příspěvekod tcladin » 24 lis 2009 14:38

jarin001
no a to co sem psal si četl?
si si jistý že wayback machine nejni produkt společnosti co provozuje archive.org?
tcladin

Příspěvekod jarin001 » 24 lis 2009 20:58

Produkt to zřejmě je stejné společnosti, ale je to jako přidání stránek na Seznam, ten si tvoje stránky najde sám a přesto máš možnost ručního přidání do vyhledávače - jak je vyzkoušeno, na rychlost indexace to nemá vliv.
jarin001

Příspěvekod LukasO » 23 bře 2010 14:39

Otevírám starší téma. Pořád se snažím přidat své stránky do archívu (stránky jsou staré více než rok), ale stále se mi to neraří. Použil jsem formulář na jejich webu, alexa rank už se dávno počítá (680 000 myslím, že už vcelku dobrá hodnota). Včera jsem si dokonce všiml, že nás pravidelně navštěvuje jejich robot (The web archive (IA Archiver)). Ale stále nic.
LukasO

Příspěvekod Sarpet » 23 srp 2010 10:06

mam 2 halvni domeny
1) www.sarpet.cz (stara pres rok)
2) www.vizitkyzakorunu.cz (stara pres pul roku)
a obe maji vypis na nule
proc?
popripade, jestli vidite nejake hlavni chyby a mate nejake reseni na zlepseni SEA dejte vedet,diky.
Sarpet

Příspěvekod xxluky » 15 kvě 2011 10:19

Bohužel nikde na stránce není přidat url do archivu. Píšete, že je to dole, ale dole to nikde není. Cituji: 3. http://www.archive.org/web/web.php
4. Archive That!, je to dole na strance
xxluky

Příspěvekod pefab » 15 kvě 2011 12:41

Sarpet na co je ti stáří webu? pro vyhledávače to význam nemá, ty si to zjišťují samy..
jinak webarchive si ty stránky přidá sám časem, rozhodně to není otázka na půl roku - chce to trpělivost, za rok nebo za dva se tam objeví
pefab

Příspěvekod stepanes@stepan es.eu » 16 kvě 2011 12:27

problem je v tom, ze archive.org od roku 2008 nezapisuje do stareho archivu, na ktery je sila webu pripojena, ale do noveho -> waybackmachine.org ktery je porad jeste v beta testu a mozna by mel byt behem tohoto roku preveden do bezneho provozu a stránky, které jsou nyní v testu se automaticky prelejou do ostreho provozu
stepanes@stepan es.eu

Příspěvekod Karel Dytrych » 16 kvě 2011 14:16

Ale waybackmachine je jiz v ostrem provozu.. a seo-servis.cz je napojen momentalne na oba systemy a snazi se dostat udaj z obou - preferuje novy system.
Karel Dytrych

Příspěvekod Anonymní » 16 kvě 2011 15:22

Proc se bavite o stari webu, ktere je vyhodnoceno v ramci nejakeho testu na seo-servisu ???? je vam to k necemu?? Pokud mate co na praci, tak tomu nerozumim, pokud se tady bavi amater z vecerky, ktery si optimalizuje web, tak mlcim.. :)) David Synek
Anonymní

Příspěvekod MarthasN » 09 črc 2011 09:45

Zdravím a dovoluji si upozornit na chybu ve vašem systému. Mé doméně www.absolonova.cz se ukazuje stáří 0, přestože první záznam na waybackmachine.org je z roku 2001. Asi by bylo dobré to opravit ;)
MarthasN

Příspěvekod Anonymní » 26 pro 2011 05:32

Jakub82
Chci se zeptat, když mám doménu http://www.masaze-ostrava.info zaregistrovanou druhým rokem a neukazuje mi seo ani 1/10 , tak mi na těch stránkách asi chybí nějaký kód. Moc se v tom nevyznám. Dík za odpověď masazeostrava@email.cz
Anonymní

Re: Stáří domény

Příspěvekod dcba » 15 říj 2015 20:06

Taky bych chtěla upozornit na chybu. Na mém webu to taky ukazuje stáří nula. http://www.katalogdrogerie.cz
dcba

Předchozí

Zpět na Síla webu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek