Tento web

Obecně o tomto webu, návrhy a kritika.

Příspěvekod studuj_com » 22 čer 2007 06:13

Dobrý den,
hned na začátek bych Vám chtěl poděkovat za naprosto výbornej web. Na něco takového jsem ještě nenarazil. Našel jsem na Vás odkaz ve článku na (stahuj) a hned jsem to musel vyzkoušet. Opravdu výborný. Věřím, že budete funkce třeba rozšiřovat. Okamžitě jsem umístil ikonku na svůj web ;)

A teď bych měl jeden dotaz. Chtěl bych dosáhnout ještě lepšího výsledku než jsem zatím dosáhl. Mimochodem Vaše analýza zdrojového kódu mě upozornila na nedostatky, které jsem hned opravil a vylepšil se o 7%. Sice mi hlásí téměř všechno v pořádku (kromě místy vloženého JavaScriptu), ale rád si nechám poradit co bych měl ještě vylepšit abych dosáhl lepšího výsledku než je současná hodnota mého webu: http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/21523

Předem děkuji za reakci. Jinak ještě jednou díky za výborný servis ;)
studuj_com

Příspěvekod Karel Dytrych » 24 čer 2007 07:36

Vas web je co se tyce kodu velice kvalitni. Zrovna spatna konstelace faktoru, ze nemate vice... Ja bych to nehrotil a nepredelaval.

Dekuji za pochvalu!
Karel Dytrych

Příspěvekod R - stick » 10 črc 2007 21:25

Naprosto super web - málem mi vypadly kukadla ..... Gratuluji . během 2 měsíců se ze mě stane věrný uživatel ....
R - stick

Příspěvekod Karel Dytrych » 10 črc 2007 22:00

Ó díky :-)
Karel Dytrych

Příspěvekod tomABC » 15 zář 2012 17:07

Ahoj, skvělý web. Hezký design.

Jen mám pár nápadů:

V sekci Pozice vyhledávače - ve formuláři, by bylo dobré mít možnost vybrat nejpoužívanější domény a klíčová slova, dost by to usnadnilo práci (např. pod textovým polem „Doména:“ seznam 5ti nejpoužívanějších domén v podobě odkazu, na který když se klikne, zobrazí se v textovém poli daná doména (/klíčové slovo).

A v sekci Můj účet -> Výsledky analýzy vyhledávačů by bylo dobré mít možnost filtrovat výpis (např. pro nějakou doménu/klíčové slovo).
tomABC

Re: Tento web

Příspěvekod Lukas77 » 11 lis 2012 10:34

Souhlasím, to co navrhuje tomABC je dobré. Bylo by fajn udělat opět nějaké nové funkce :)

Naposledy oživil Anonymous v 11 lis 2012 10:34

Lukas77

Zpět na O Seo Servisu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek