vytváření nového webu (struktury) ve WordPressu

Copak to mě validátor chce? Nevíte co jsou to ty indexované stránky a zpětné odkazy?

Pokud toho o tvrobě webu a SEO optimalizaci moc nevíte, použijte prosím toto fórum.

vytváření nového webu (struktury) ve WordPressu

Příspěvekod Libor » 16 pro 2014 15:25

Chtěl jsem zeptat, zda existuje nějaké pravidlo, jak vytvářet strukturu v nově instalovaném WordPressu.
Instalovat pluginy nebo zda je dobré vytvořit prvně Příspěvky > Rubriky > Vytvořit novou rubriku, doplnit popis a optimalizovat to pro SEO. Nebo to je jedno?
Má cenu odmazávat v databázi nepoužité testovací příspěvky a menu? Má to něj vliv na rychlost webu?
Libor

Re: vytváření nového webu (struktury) ve WordPressu

Příspěvekod reklamniagent » 27 pro 2014 21:11

Nejprve vytvoříte web, tak, jak by měl vypadat, komplet a celý, prozatím se zakázáním pro vyhledávače. Klidně už na aktivní www adrese. To v případě nového webu a pouze, pokud si přejete "překvapit" konkurenci a získat nějaké ty dobré pozice ve fulltextu. Až jej spustíte, musí už být věše odladěno, zkontrolováno a nastaveno pro ostrý provoz. Pak už jen budete doplňovat příspěvky, další nové stránky, odkazy a budovat na sociálních sítích.. Facebook už není priorita, využívejte Google+, Facebook je nyní "placený za dosah příspěvků" pro firmy... No,a le toho je docela hodně.
Máte nějaké stránky? Nebo teprve uvažujete? Co doména? Existuje? Osobně, pokud nějaký můj kllient přechází na novou verzi webu, pokud už má starý, velice s e mi osvědčila ENDORA, kde založím plno verzi - BETA verzi webu, a tu odlaďuji a až je web hotový přes noc to "nasadím" na ostrou funkční doménu, při dodržení určitých pravidel, noa úspěch je do pár měsíců zaručen.. Ne však garantován...

Checte vědět víc? Ozvěte se po e-mailu.
Ilja Hynek
Jsem internetový reklamní agent, specializuju se na SEO služby a provádím jen poctivé SEO. Vyrábím WWW stránky pod WP a spravuji produktovou reklamu. Chcete být vidět?Internetový marketing. Poradenství
reklamniagent

Re: vytváření nového webu (struktury) ve WordPressu

Příspěvekod Návštěvník » 22 led 2015 15:37

Zdravím a děkuji za popostrčení.

Web je úplně nový a již aktivní, ale až dodatečně jsem jej zakázal pro vyhledavače, snad to nebude vadit. Sice se již zobrazují nějaké výsledky mého testovacího snažení, ale časem se to snad přepíše novějšími a vyladěnějšími odkazy/články.

S vytvářením obsahu, struktury webu a odkazů ještě stále experimentuji. Sice jsem si myslel, že mám vše celkem dobře rozvržené a vymyšlené, ale v průběhu času se ukázalo, že některé položky jsou zbytečné a bude lepší je přidat, až budou potřeba. Snažím se v tom určit priority, protože pokud bych měl mít vše tak, jak si představuji, web bych spustil tak za rok ☺. Proto se ptám zkušenějších v daném oboru.

Sociální sítě... založil jsem si účty na FB, Twitteru, G+ a Pinterest. Obávám se, že Facebook bude nejsilnějším kanálem (ať se mi to líbí nebo ne).

Cca do měsíce bych se vám zkusil ozvat.

Naposledy oživil Anonymous v 22 led 2015 15:37
Návštěvník

Zpět na Pro začátečníky

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek