www.xcenter.eu je www.mysoft.cz POZOR

www.xcenter.eu je www.mysoft.cz POZOR

Příspěvekod PetrEire » 07 srp 2012 10:48

http://www.xcenter.eu je http://www.mysoft.cz POZOR

Příspěvekod EirePetr » před 20 minutami
Ahoj lidicky,
tak prichazime s upozornenim, firma http://www.mysoft.cz se nam pretransformovala na http://www.xcenter.eu, majitel Radek Hemelik zustava stejny a muzeme ocekavat stejne problemy a podvody jako tomu bylo i v predchozi dobe.

NEDOPORUCUJEME PLATBU PREDEM A UDAVAT JAKEKOLIV UDAJE O VASICH STRANKACH!!!! MUZE DOJIK K ODCIZENI CELE DOMENY I S HOSTINGEM

Viz nize:
mysoft-cz-podvod-a-zlodejna-vas-nazor-t4247.html
PS: Napsal jsem to znovu, protoze jsem chybne zadal nazev firmy,timto se omlouvam. Petr
PetrEire

Re: www.xcenter.eu je www.mysoft.cz POZOR

Příspěvekod anonymni » 09 srp 2012 10:33

Nerozumím tomu, že je někdo schopen zaplatit za zakázku dopředu ještě před samotnou realizací projektu. Vaše chyba na internetu najdete dost seriozních firem...
anonymni

Příspěvekod Návštěvník » 12 srp 2012 11:49

Je samozrejme hloupost zaplatit zakazku dopredu, ale z hlediska tvurce je hloupost nevzit si zalohu. Jeste jsem se nesetkal s tolika "exoty" jako u tvorby webu. Neuveritelne zazitky k pivu :-).

Nejenom z techto duvodu jsem si nechal sestavit neprustrelnou smlouvu. Nepopiram, ze je i nepatrne vyhodnejsi pro me jakozto tvurce a je zalozena na bazi nekolika etap zpracovavani zakazky a nekolika zaloh. Vzdy mam zaruceno, ze za svou praci dostanu zaplaceno a zakaznik ma zaruceno, ze obdrzi praci, za kterou si zaplatil.

Zakaznik ma moznost seznamit se s mou dosavadni praci a udelat si predstavu. No a pokud nechce podepsat smlouvu, je to zaruceny ukazatel, ze bychom ze pozdeji nedohodli a vznikaly by zbytecne rozpory.
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 12 srp 2012 16:18

anonymni píše:Nerozumím tomu, že je někdo schopen zaplatit za zakázku dopředu ještě před samotnou realizací projektu. Vaše chyba na internetu najdete dost seriozních firem...

Petr Hyrš - Eire nám nikdy nic nezaplatil, naopak - své závazky dodnes nesrovnal, je naším dlužníkem a namísto toho, aby své závazky srovnal, snaží se nás na internetu různě pomlouvat, přičemž zneužil i tuto diskusi. Je na něj podáno trestní oznámení a věc jsme předali i soukromé detektivní agentuře, která si ho v Irsku, kde se skrývá, jelikož tam utekl z české republiky najde a předá jej spravedlnosti.

Vše, co zde uvádí je čistá lež. Diskuse, které zde zveřejnil si upravil ke své libosti, to, co uvádí se nikdy takto nekonalo. Dodnes nám ani nedodal zadání. K nařčení z krádeže domény dodám jen jediné - toto není v ČR možné, o jeho doménu, nebo hosting jsme nikdy neměli zájem. Máme vlastní servery v NIXu, takže nevidím jediný důvod, proč bychom potřebovali webhosting u konkurence. K dnešnímu dni nám Petr Hyrš dluží něco málo přes 30 tisíc Kč.
Návštěvník

Příspěvekod Radek Hemelík » 12 srp 2012 16:20

Návštěvník píše:Je samozrejme hloupost zaplatit zakazku dopredu, ale z hlediska tvurce je hloupost nevzit si zalohu. Jeste jsem se nesetkal s tolika "exoty" jako u tvorby webu. Neuveritelne zazitky k pivu :-).

Nejenom z techto duvodu jsem si nechal sestavit neprustrelnou smlouvu. Nepopiram, ze je i nepatrne vyhodnejsi pro me jakozto tvurce a je zalozena na bazi nekolika etap zpracovavani zakazky a nekolika zaloh. Vzdy mam zaruceno, ze za svou praci dostanu zaplaceno a zakaznik ma zaruceno, ze obdrzi praci, za kterou si zaplatil.

Zakaznik ma moznost seznamit se s mou dosavadni praci a udelat si predstavu. No a pokud nechce podepsat smlouvu, je to zaruceny ukazatel, ze bychom ze pozdeji nedohodli a vznikaly by zbytecne rozpory.

Stejným způsobem (jen se zálohou) fungujeme i my. Petr Hyrš nám nikdy nic neuhradil, nemáme od něj vůbec žádnou platbu. Zakázku jsme nepřijali a normálně byla odmítnuta.
Radek Hemelík

Příspěvekod EirePetr » 14 srp 2012 08:38

Stale nam pan Radek Hemelik nezdelil zaco bych mu mel tyto penize vyplatit, jen placa vodu a vyhrozuje likvidaci. :D Je to jen takovy blbecek co dokaze naslibovat a pak uz nic vice nedokaze. Tak takto bych asi charakterizoval pana Radka Hemelika ja :D
EirePetr

Příspěvekod EirePetr » 10 zář 2012 20:37

Nastesti mame veskerou nasi komunikaci ulozenou jak jiz v hlasove podobe tak v textove podobe na skype. Pan Radek Hemelik si mysli,ze nas vyhruzkama zastrasi...dokonce si vymyslel neexistujici vymahaci agenturu, ktera ma jako neco vymahat(mozna za tu zakazku co neprjal) :D pak nas kontaktoval a hral si na velkoho vymahace :D Kdyz jsem chtel po teto agenture ICO, nejak prerusila komunikaci. :D Je zajimave ze zakazku neprijal a neco mu dluzime???? :D
Rozumny clovek si udela obrazek sam :D
EirePetr

Příspěvekod Návštěvník » 19 říj 2012 08:00

Mám podobnou skušenost. Do dneška mi fakturují pronájem serveru, který jsem si neobědnal. I přes několikanásobné okamžité odpovědi mi bylo řečeno, že já jsem si jej objednal, že mají důkazy, že se to řeší s právníkama, že to půjde k soudu.

Dokonce i u jedné nezaplacené faktuře mi bylo sděleno, že se to předává vymáhací agentuře.

I přes snahu komunikace je s nimi komunikace absolutně nemožná a chtějí jen a jen peníze, nic víc. Zajímavé, že ostatní firmy tyto problémy nemají.
Návštěvník

Příspěvekod eirepetr » 10 lis 2012 09:24

Tak to me moc mrzi,ze mate take trable s touto pofiderni firmou,ale neni se cemu divit-kdyz ji provozuje takovy BEZCHARAKTERNI HAJZLIK jako je Radek HEMELIK.

Naposledy oživil Anonymous v 10 lis 2012 09:24
eirepetr

Zpět na PHP

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek