Zobrazeni ve vysledcich

Obecně o tomto webu, návrhy a kritika.

Příspěvekod Anonymní » 31 kvě 2007 20:17

Dobry den. Chci se jen zeptat, podle ceho jsou vybirany weby do leveho sloupce "Z výsledků testů". Zkusil jsem si analyzovat zdrojový kód a výsledek byl 99, tak jsem si myslel, že se to objeví mezi nejlepšími, ale nic.
Výsledek zde: http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/10676

OT: Jinak neměl by mít Seo Servis výsledek 100 a ne 95?:-)
Anonymní

Příspěvekod Karel Dytrych » 31 kvě 2007 21:11

Dobry den,
domnivam se ze bude problem stejnyt jako zde: http://forum.seo-servis.cz/12_8_0-proc-nejsem-v-tabulce.html

Pokud ne tak se na to mohu podivat hloubeji...

OT: Pod svicnem je nejvetsi tma :)
Ale mam to v to-do listu...
Karel Dytrych

Příspěvekod Anonymní » 01 čer 2007 00:04

No ja ale zadne upravy nedelal, ten web takto je uz nekolik tydnu. Jak rikam, pred par dny jsem sem prisel, zkusil analyzu a napsalo to 99.
Je to tedy tak, ze vysledky se ve sloupci zobrazuji automaticky a nejsou vybirany treba z vasi strany nebo ze musi byt web registrovany?
Kdyz se na to podivate hloubeji, bude jen rad.

OT: :-)
Anonymní

Příspěvekod Karel Dytrych » 01 čer 2007 05:01

Tak jsem se na to mrknul a je to jasne je to vasim ic.cz hostingem. Do leveho sloupce jsou filtrovany weby podle domeny a z kazde se bere max 1. Proste to tam z IC vzalo jiny web a na vas uz se nedostalo... Jinak nic nevybiram ani nezohlednuji registraci.

OT: Kdyby chteli cimelice vlastni domenu a hosting, tak cimelice.info byste meli u www.vas-hosting.cz zdarma (+ nejlevnejsi tarif...) :)
Karel Dytrych

Příspěvekod Vladosik » 02 čer 2007 12:21

Aha, tak dekuji za mco za ochutu! A take za tento web.

Jinak take dkeuji za za OT, popremyslim nad tim, hosting ic mi dela uz vice problemu. Kazdopadne obec Čimelice má vlastní oficiální web, toto je pouze moje aktivita a snaha napravit to, co chudé oficiální stránky nenabízejí.
Vladosik

Příspěvekod Vladosik » 14 čer 2007 11:21

Jeste bych k tomu mel dodatek. Nyni jsem si vsiml, ze se ma stranka ve vysledcich zobrazi, ale pod jmenem ic.cz . Tudiz podle toho co pisete nahore to muj web bere, ale neni uveden jako cimelice.ic.cz ale pouze jako ic.cz . S tim uz by so neco delat ze? Nyni jsem na stejnem hostingu ic.cz dosahl s novymu strankami vysledku 100 a by¨l bych rad, kdyby se tam uvedl odpovidajici nazev a ne opet pouze ic.cz
Pujde s tim neco delat?
Dekuji
Vladosik

Příspěvekod Karel Dytrych » 28 zář 2012 12:16

Nepujde nebo alespon ne do doby nez zmenim vypisovani. Nyni se to tam filtruje na jeden vysledek z dane domeny a tou je ic.cz. Nechci aby se tam pak objevovali weby 2x treba ww.neco.cz a neco.cz, take tam neni tolik mista na dlouhe nazvy, takze subdomena jde pryc...

Naposledy oživil Anonymous v 28 zář 2012 12:16
Karel Dytrych

Zpět na O Seo Servisu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek